Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te milyen apróságot, kis...

Te milyen apróságot, kis ajándékot vinnél a szüleidnek kibéküléshez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem vinnek ajandekot, nem megvesztegetes a cel, hanem bekules.
2013. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Süssél egy sütit, és kérj bocsánatot.
2013. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha valóban én hibáztam, akkor egyenesen eléjük állnék és bocsánatot kérnék. Ha nem, akkor pláne nem jutna eszembe megvesztegetés.
2013. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vinnek...

Bar nem tudom, hogy tudnek- ugy osszeveszni a szuleimmel, hogy utana bekulo talalkozasra legyen szukseg..


Amugy a suti jo, azt pl en szimplan is szomtam vinni,ha eppen sutottem, mielott megyunk...



26/n

2013. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* szoktam....
2013. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mindkét oldalról volt dolog, amivel megbántottuk egymást.
2013. márc. 16. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg ugysem vinnek semmit. Szerintem eleg nagy nYitas, hogy te mesz oda bekulni.

Ha vinnel valamitazzal azt "ismerned el" hogy csak te hibaztal, es nekik volt igazuk. Megalazkodnal, pedig itt a bekules lenne a lenyeg,


Utolso vagyok

2013. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha mindkét oldalról bántás történt, akkor azon gondolkodj el, hogy ki kezdte a bántást. Ha ők, és te arra csak visszavágtál, hogy védd magad, akkor semmiféle bocsánatkéréssel nem tartozol feléjük - de ezt megtehetd akkor, ha ők belátják, hogy megbántottak téged, és bocsátnatot kérnek tőled. Ekkor hozzáhűzheted a magadét is, hogy sajnálod. De ha nem, akkor bármilyen bocsátnatkérés a részedről csak a lovat adja alájuk és megaláz téged.


Pláne ne vigyeél semmiféle ajándékot vagy tárgyat, mert az nem bocsátnatkérés, hanem megvesztegetésnek és lefizetésnek tűnik, és semmiféle valódi érzelmi tartalma nem lesz (nem érsz el vele semmit).

2013. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A béke a fontos, nem a makacsság.

Nem az önzőség, nem a győzni akarás.


győzd le önmagadat! Szeress te először. Kérj akkor is bocsánatot, ha nem te vétkeztél.

Tanítsd így őke is a jóra, mindegy, hogy idősebbek nálad, vagy a szüleid.


nagyon jó, hogy békültök. Családban minden más megoldás csak sokkal rosszabb lenne,

A süti tényleg jó ötlet.

2013. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!