Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan történeted amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan történeted amit soha az életedben nem mondanál el a szüleidnek?

Figyelt kérdés
Már csak buliból is, nem mesélnétek olyan esetet ami túl komoly és azért, vagy csak kínosan érintene ha szüleid megtudnák? Legyen ez buli, vagy sulis eset.
2012. dec. 8. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Van, nem is kevés!
2012. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Csak olyan van...
2012. dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Muszáj hogy sulis vagy bulis legyen?
2012. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is sok olyan van. Például egy osztálykirándulásos "kavarás" vagy egy jó kis lerészegedés ,esetleg a falunapon lévő quadozás 2 keréken 150-nel :D
2012. dec. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van bőven! Egyik az, hogy azt hitte anyám, hogy szomszédországba megyek, alig 100 km-re, egy barátnőmmel, és hogy odavalósi barátnőmnél leszünk egy hétig! Az igazság az volt, hogy 700 km-t utaztam egyedül és nem odavalósi barátnőmhöz mentem...
2012. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Soha se mondhatnám el pl, hogy idős bácsikánál takarítok bugyiban és melltartóban, rendes"felár"mellett. Úgy tudják, hogy iskolai jótékonyság keretén belül segítünk az idősöknek.
2012. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jöhet még! A takarítást én se vallanám be!!!:)
2012. dec. 8. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze.


Elég sok kamaszkori berúgást bevallottam,de azért amikor 48-szor estem el hazaúton, azt nem :DDD

2012. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van egy pár.
2012. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kevés ilyen dolog van, de nyilván akad. A legtöbb dolgot elmondom, főleg anyukámnak, mert ő tényleg megért, neki bármit elmondhatok. Apukámmal már más a helyzet, ő sok mindenről nem tud, de jobb is így. Ha csak a felét elmondtam volna, szerintem még az ablakomra is rácsot szerelt volna, pedig nagyon nagy őrültségeket sosem csináltam. :D

17/L

2012. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!