Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezért tényleg megsértődöt...

Most ezért tényleg megsértődött a nővérem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk odaát náluk, van egy kb 4-5 hónapos gyereke. Ma hallottam vissza anyámtól, hogy mennyire megbántottam, mert amikor a kisbaba tüsszentett, nem mondtam, hogy "egészségedre". Most ez tényleg akkora bűn? 16/F
2013. márc. 17. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
:D Legkozelebb mindenkepp mondd, es nyujts at a gyereknek egy zsebkendot is. :D
2013. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
De ráér basszus ilyeneken problémázni....:)Az ember esze megáll:) Semmi rosszat nem tettél:)
2013. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy anyukád szívatott? :D


épeszű ember ezen nem sértődik meg

2013. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

:-DDDD


Gondolom az a tipikus első gyerekes anyuka.

Ismerős azon is kiakadt, hogy a gyerekére valaki nem mosolygott rá a buszon és nem mondta, hogy de ééééédike. Mert a gyerek vigyorgott mindenfelé, aztán valakinek rossz napja volt, és nem volt vevő rá. Nem történt semmi, csak nem mosolygott vissza. Utána meg nekem mesélte felháborodottan, hogy de bunkó volt az illető...

2013. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha értené, mondanám neki, de hát még nem is érti.


Második gyerek amúgy, és anyám szerint pont az a baja, hogy "nem szeretjük annyira a kicsit, mint a nagyot".

2013. márc. 17. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen anyukákkal mi lesz később? Mint, amit írt az egyik válaszoló buszos esetet, az is furcsa. Lesz még probléma majd oviba, ha valaki nem úgy viszonyul a gyerekhez.
2013. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

6:

A negyedik vagyok. Az lesz, hogy hülye az óvónő, hülye a többi anyuka, de legfőképp hülye a többi gyerek, akik ráadásul mind neveletlen bunkók és egyik sem olyan okos, mint az ő drágicája. Aki amúgy fotómodellnek is elmehetne, de arra nincs idő hogy castingra járjanak, mert járnak külön angolra is, ahol természetesen ő a legokosabb. Iskolában pedig hülye a tanárnő, az egész osztály debil, és ki van akadva, hogy a drágicának - aki magasan a legokosabb az osztályban - hogyhogy 3-as lett a matekdolgozata, miközben az osztályátlag 4-es, és a hülye tanár hülye feladatsort rakott össze, amit csak a sok hülyegyerek tud megoldani, az ő drágicája azért nem, mert Einstein is bukott matekból. (halkan súgtam meg, hogy én úgy tudom, hogy az hoax, de az volt a szerencsém, hogy pillantással nem ölni).

2013. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégis mi a fenét kellett volna tenned, vagy mondanod??? Legközelebb tégy úgy, mint ha semmi nem történt volna, hátha akkor nem sértődik meg.:))
2013. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk el lehetne gondolkozni ezen a testvéri kapcsolaton... mármint a nővéred miért az anyádnak mondja el ezt, miért nem egyenesen neked???? Anyád miért avatkozik bele a kettőtök kapcsolatába, és miért játszik postást? Ez amúgy nem zavar (még)? Akkor ezek szerint anyád elvárása is lett volna hogy azt mondd? Anyád mit mondott erre a nővérednek? egyetértett vagy legalább próbálta megmagyarázni a viselkedésedet neki?


Amúgy csak viccből egyszer eressz el egy "galambot", majd mondd el anyádnak, hogy haragszol a nővéredre,mert nem mondta neked hogy egészségedre... :DDDD


Atya világ...vannak még igazán fura emberek! (ezzel a nővéredre és anyádra céloztam)

2013. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én nem haragszom nővéremre, meg tényleg nem tartom "véranyának" vagy minek, a nagyobbik gyereke is normális, helyes kölyök, de egy baba még úgyse fogja fel a dolgokat, nem?


Nincs amúgy rossz kapcsolatunk, bár nem is túl szoros, nagy a korkülönbség, ő korai gyerek volt, én kései.


Akkor szerintetek ne kérjek bocsánatot?

2013. márc. 19. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!