Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bermálkozási ajándék. Milyen...

Faragó Lányi Karolina kérdése:

Bermálkozási ajándék. Milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megkértek hogy legyek berma szülő. Elfogadtam,de itt megakadtam mert nem tudom milyen ajándékot vegyek mert nem birja viselni az aranyat. Megkérdeztem hogy mit vegyek de nem mondta.Tessék ebben segíteni,mert nem tudok mit venni. Ti mit vennétek???

#Bermálkozási ajándék #arany nélkül.
2013. márc. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
pénzt, vagy ha nem akarsz pénzt, akkor kérdezd meg mire van szükség...én 12 éve érettségiztem(ballagásra is szokás valamit ugyebár venni,ennyiben a dolog hasonló...) én akkor a családtól egy színes TV-t és egy videómagnót kaptam...akkor még csak videómagnó volt... :) nem volt DVD... vagy horrorisztikus áron volt...
2013. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vennék valamilyen kegytárgyat is.

Én, mikor engem néhány éve felkértek, egy tortát vittem, 10.000 Ft-ot, valamint egy gyönyörű keresztet emlékbe.


De lehet rózsafüzér, biblia is.


[link]

2013. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
pénzt adj neki, vagy beszélj az anyával hogy mi az amit nagyon szeretne a gyerek. az anya ugyis lassan kitudná puhatolozni hogy mire vágyik.
2013. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,és úgy döntöttünk a párommal h pénzt adunk. Még egyszer köszönöm.
2013. márc. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!