Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyimnak hogyan mutassam...

A nagyimnak hogyan mutassam be a "majdnem" barátom?

Figyelt kérdés

Még csak randizgatok egy sráccal, de péntek este eljön értem ide, és gondoltam be illik hívni. Anyummal és nagyimmal lakom. Anyum ismeri mert osztálytársam volt, de a nagyinak hogyan? :)


"-Mama ő itt XY (és a teljes nevét mondjam, vagy elég a becenév?) Ő itt Nagy Péter, vagy elég az hogy Ő itt Peti?

-Ő meg a nagymamám"


Vagy hogy kell?


2013. márc. 20. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Megmondod a rendes nevét.
2013. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy mondanám, hogy Peti.

Annak idején, amikor a nagymamám velünk lakott, nagyon sok időt töltöttem vele és neki elmondtam mindent..az összes fiúügyemet. :) Mindig Petinek emlegettem a fiút és amikor jött evidens volt, hogy úgy mutatom be.

2013. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok. Én is mindent elmondtam már róla :D Ő is Petinek emlegeti. "Na, telefonált Peti?" :D
2013. márc. 20. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ő itt Péter, a majdnem barátom.
2013. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Udvarló!
2013. márc. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mindent tud, akkor siman a neven, bar en amugy is ugy mutattam be, pedig tudtak, hgy "rendes" barat:)

De egymasnak bemutatkoztak....

Viszont a mamamat nem a neven szolitja, h x neni meg a papamat sem x bacsi, hanem mama es papa, a sajat nagyapjat(mar csak o el) papinak szolitja, a szulimet viszont nevukon..

2013. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!