Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a Finn...

Hogy mutassam be a Finn párom, majd mondjam el a szüleimnek hogy kiköltözünk? Nagyon szeretem a barátom és tudom hogy nincsenek hátsó szándékai.

Figyelt kérdés
2 éve ismerem,de személyesen csak fél éve.Viszont Ő már bemutatott kint a szüleinek.Én még mindig nem.Tudom már felnőtt nő vagyok,de még mindig adok anyuék véleményére,és félek nekik nem tetszene a párom.Így is nagyon rigojásak főleg anyu.Ha megtudja,hogy egy Finn férfivel szeretnék kiköltözni 100% hogy kiverné a balhét.Képes lenne a párom előtt is,főleg hogy 20 évvel idősebb nálam. Az meg nekem nem hiányzik.Mit csináljak?Hogy adagoljam be? 20 vagyok
2012. júl. 25. 22:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Feleségül vesz,vagy csak szeretőnek akar? Miért nem nősült meg eddig? Fél év alatt nem ismerhetted ki eléggé!

Anyukád helyében én sem örülnék ennek a kapcsolatnak!

2012. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Te is rákaptál a szaunákra, mi? Nyugodtan valld be, nem szégyen az...
2012. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha a 20 éves lányom egy 40 éves férfivel ismerkedne azon én is kiakadnék.

Szerintem gondold át, a jövőtöket is.

2012. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nincs ideje.Nagyon elfoglalt főleg nyaranta ezért nem fér bele a család.Épp ezért akarunk kiköltözni.
2012. júl. 25. 22:32
 5/46 anonim ***** válasza:
85%

Fél éve ismersz egy 40 éves férfit és külföldre akartok összeköltözni??

Hát én is kiverném a balhét az biztos.

Ennyi idő alatt nem lehet valakit kiismerni.

Én annak sem örülnék ha csak itthon költöznétek össze.

Ez nagyon rövid idő, nagy a korkülönbség...áh...nem jó ez így sehogy sem.

Nem tudom ne haragudj, azt hiszem nem tudok tanácsot adni, de az is lehet, hogy inkább nem akarok...

Szerintem nem jó döntés az amit tervezel.

2012. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
De nagyon rendes férfi.Régebben is ismertem,látásból meg egyszer bemutattak neki,de csak fél éve vagyunk együtt.
2012. júl. 25. 22:35
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Vakon megbízol ebben a férfiban. Tempó pedig nagyon gyors. Még meg sem ismerték és már egyből kiköltöznél vele? legyen érett egy férfi de 20 évvel?

Nagyon bele akarsz csöppenni a nagy életbe...

2012. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
légyszi ne gyertek Ti is ezzel.Tudom mit akarok és vagyok olyan érett,hogy eltudom dönteni mi a jó nekem.
2012. júl. 25. 22:37
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira elfoglalt,hogy nem fér bele a család,akkor Te mi leszel?

Nagyon gondold meg,mert rövidesen nagyon megbánhatod!

A legnagyobb szélhámosok udvariasak,rendesek,de együtt lakva akár verhetik is a nőjüket!

2012. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

tehát te már jártál kinnt finnrszágban? és a szüleid semmit nem tudnak erről a kapcsolatról?

Én biztos kierném a dilit, hogy a lányom még be sem mutatta a hapsijátés már költözik is. ráadásul 20 évvel idősebb is.

Ne haragudj de ebből nem nagy jövő lesz.

2012. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!