Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem tudják feldolgozni...

Szüleim nem tudják feldolgozni betegségemből adódó problémákat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1.5-2 éve van/volt nem típusos vastagbélgyulladásom, most vese problémák...stb. Rám fogják, hogy csak az agyammal van a baj, mert minden lelet negatív(labor,ct, stb.)

2013. márc. 21. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező: honnan szedted ezt a vastagbélgyulladást, meg a vesebajt? Hány éves vagy? Fiú, lány? Tulképpen hogyan kezdődöt nálad ez a betegség probléma?
2013. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, nekem is volt már hasonló bajom, vegyél HOVÁ-t, a veséiddel nem lesz semmi baj, ha mégis rosszabbul leszel 100%, hogy kapsz majd kellő segítséget. A problémád valószínüleg tényleg pszihoszomatikus, vegyél rá HOVÁ-t, járj közösségbe, meglátod jobban leszel.

Esetleg, ha menj el 2 havonta szürésre, meglátod minden rendben lesz.

2013. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6-8 liter vizet hogy tudsz meginni egy nap?
2013. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

én sem tudtom, muszáj, a bőröm szárad is...

fiú vagyok, 29 éves, és eljegyzésemnek lett annyi...stb.

Vastagbél probléma igazolódott valamelyest, nem gyulladás, hanem valami bél renheség stb.

2013. márc. 25. 16:01
 15/15 anonim ***** válasza:

A bélrenyheségre rostban és növényi olajokban gazdag étrendet lehet kezdeni. Lenmagolaj, tökmagolaj, sok saláta, korpa stb.


Nem értem, az eljegyzésed hogy jön ide, de abból, amiket írsz, nekem egyre inkább az jön le, hogy nagyon rossz passzban vagy. Ez természetesen kihat az egészségi állapotodra is, a stresszes állapot, amiben vagy, összezavarhatja a vércukorháztartásod, ami túlzott folyadékfogyasztáshoz is vezethet.


Továbbra is a lelki oldalra ható terápiát (hogy ez egyéni pszichológussal, vagy csoportos, az már szinte mindegy) ÉS azzal együtt teljes életmódváltást javaslok.

2013. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!