Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni,...

Hogyan lehet feldolgozni, hogy nekem soha nem lehet saját gyerekem? Férfiak! Ti tudnátok így egy nőt szeretni?

Figyelt kérdés

Különböző okok miatt 7 éve el kellett távolítani a méhemet. Ez ugye tudjuk mivel jár. Megérintett, de akkor még fel sem fogtam igazán, viszont most vagyok abban a korban, hogy már vágyakoznék egy kisbaba után és egyszerűen képtelen vagyok elfogadni és feldolgozni, hogy nekem nem lehet.

A párommal régóta együtt vagyunk, ő elfogadta, de olykor annyira mélyre kerülök, hogy ellököm magamtól őt is. Keressen olyan nőt, aki megajándékozhatja egy saját gyerekkel, mert én ezt nem tehetem meg. :( Annyira magam alatt vagyok emiatt. Nem értem miért pont velem történt ez meg??

Hogy lehet ezen túl lépni?

Gyerekszerető férfiak! Ti eltudnátok fogadni, hogy a szeretett nő nem tudja nektek megadni a saját gyermek örömét? Őszintén!



2013. márc. 16. 15:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Azon nem gondolkoztatok,hogy örökbe fogadjatok?
2013. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Ami történt megtörtént. (a műtétre gondolok) de ez után már kár ennyire túldramatizálni a helyzetet. Ha akartok gyereket akkor tessék örökbe fogadni. Ilyen esetekben amikor orvosilag nem lehet egy házaspárnak gyereke már nagyobb eséllyel indul az örökbe fogadás felé.
2013. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%

Minden normális ember fel tudja fogni,hogy sok választási lehetőséged nem volt.Valószínűleg így maradhattál életben.

Ha belehalsz,akkor lehetett volna gyereked?? Tessék elfogadni,mert mást nem tehetsz.És így csak a párodat fogod elzavarni.Az jobb lesz??

Nem minden férfi vágyik gyerekre,sőt,nem minden nő sem.

De ha mindketten szeretnétek,tessék elindítani az örökbefogadást.Nagyon jó esélyellel indultok hozzá,hogy babát találjatok.

Az én fiam egy 15 évvel idősebb nőt vett feleségül,aki szintén nem fog szülni,hasonló okokból sem. Elfogadtam,mert így szeretik egymást.Egyszer beszéltünk róla,soha többet.Tehát unokám sosem lesz,és szeretem a menyem.

2013. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Ezt így nagy általánosságban a "férfiaknak" címezve értelmetlen megkérdezni. Ha a Föld hímnemű lakosságának többsége igen-el válaszol, a te szempontodból akkor is csak annak az 1 férfinak van jelentősége, és "szavazati joga", akivel jelenleg együtt élsz.

Ha ő elfogadja ezt a helyzetet, akkor ne marcangold magadat miatta. Ugyanis megtörténhet, hogy nem a gyermektelenség teszi majd tönkre a kapcsolatotokat, hanem az, hogy te folyton ezen kínzod magadat, rosszkedvű vagy, és szakítani akarsz. Ez egy idő után a legszerelmesebb férfi érzelmeit, és idegeit is kikezdi. Miután nálatok egyéb opció nincs, csak arról érdemes gondolkodnotok, hogy szeretnétek-e örökbe fogadni egy kisgyereket? Ennek van értelme és jövője; visszamenőleg azon szenvedni, amin nem lehet változtatni, értelmetlen.

Ha az örökbefogadás sem elfogadható valami miatt, még mindig támogathattok olyan alapítványokat, karitatív szervezeteket, vagy intézeteket, melyek valamilyen módon gyerekekkel foglalkoznak.

2013. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%
Örökbefogadááááás!
2013. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
11%
De én lehet most hülyeségeket beszélek, de ilyenkor nem lehet mesterséges megtermékenyítést csinálni? A lombik programokra gondolok!
2013. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Persze, szeretnénk örökbefogadni, de ez azért mégsem ugyanaz. Nem élhetem át a terhességet, az örömteli várakozást, az izgalmakat. Csak várok a telefon mellett, aztán aláírok pár papírt (lesarkítva), ez azért más.

Tudom, hogy mindennél jobban szeretnénk azt a gyereket, éppen azért, mert nekünk nem adatott meg ez az öröm, ugyanakkor én ezt még képtelen voltam elfogadni akkor is, ha nem tehetek mást. Eddig igyekeztem nem törődni vele, elhessegetni, szőnyeg alá söpörni a gondolataimat. A hetekben beszéltünk a párommal arról, hogyan tovább gyerek ügyben, most tört fel bennem igazán az érzés azt hiszem, amit 7 évvel ezelőtt kellett volna megélnem és elfogadnom!

2013. márc. 16. 16:16
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Mármint úgy értem, hogy kivesznek az anyától petesejtet és az apától is ami kell, és azt megtermékenyítik, és egy béranyába beleültetik.
2013. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Mivel nekem értelemszerűen nincs mit kivenni és visszarakni sincs hova, ezért esetemben a lombik program nem ad megoldást sajnos.
2013. márc. 16. 16:19
 10/37 anonim ***** válasza:
54%

Először is a legfontosabb dolog, hogy életben maradtál ezt értékelned kell mert az élet egy kincs, egyedi és megismételhetetlen.


Az igazi szeretet meg abban ismerszik meg, hogy elfogadod a párod jóban-rosszban.

Ha a tiéd így elfogad biztos szeret és ezt meg kell becsülni. Nem lesz jobb magányosan sem ha őt elzavarod magad mellől. Hogy marad-e legyen az ő döntése az ő élete ne akard neki megmondani, mi a jó neki.


Az örökbefogadott gyermeket is szeretheted úgy, mint a sajátodat hiszen ő is úgy fog szeretni, mint a saját szüleit. Kiteljesítheti a kettőtök életét.

Tudom sajátot szeretnél, érezni a kis életet a pocakodban, ami kettőtökből van, de hidd el az örökbefogadott gyerek is nagyon hálás tud lenni mondom ezt azok után, hogy két barátnőm is dolgozott évtizedeket gyermekotthonban és tudom mi van ott.


És az is igaz, hogy a gyereken kívül még nagyon sok mindennek kitöltheted az életed.


Nem leszel haszontalan és értéktelen vagy kevésbé nő mert nincs gyereked.

2013. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!