Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjünk a szomszédunkkal...

Mit kezdjünk a szomszédunkkal aki akár este 11-kor is maxon nézi a tv-t?

Figyelt kérdés
Idős bácsiról van szó, épp ezért mindenki toleráns Vele. Próbáltak már beszélni Vele erről, ugyanis a fölötte lakók nem tudtak aludni a zajtól, nekünk kicsi gyerekünk van, előfordul, hogy reggel 6-kor arra ébredünk, hogy bömböl a tv . Én egyszer nagyon ideges lettem egy késő este amikor a Pici miatta nem tudott elaludni és levágtam az automatáját de nagyon rosszul éreztem magam miatta, megbántani nem akarom, mit tehetnék?
2013. márc. 24. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Vegyetek neki egy fülest ajándékba.
2013. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan már nagyot hall! Mondani kell megint neki! Aztán ha nem használ akkor nem tudom:(
2013. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
valóban egy fülhallgató lenne a megoldás. ha nem hajlandó elfogadni, meg lehet mondani, hogy kénytelenek lesztek feljelenteni. Az ilyenért büntetés jár, pénzbeli . Talán megérti.
2013. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Van hallókészüléke de nem javíttatja meg, azt mondja drága, pedig nagyon gazdag ember. (Ezt Ő maga mondta, nem csak én következtettem rá.) A fölötte lakó nő sokszor lejön hozzá, segít Neki mert egyedül él, de már Ők is "kikészültek" mert a hölgy fia amikor éjszakás volt, nem tudott napközben aludni és számtalanszor próbáltak Vele beszélni (szépen és csúnyán is) de mindig csak azt mondja, hogy még így is alig hallja a tv-t. Viszont a tv-je a falon túl pont úgy helyezkedik el, hogy a mi ágyunk mellett van és borzasztó hangos... Igazából sokszor elhatároztam már, hogy úgymond kiosztom, hiszen tudja, hogy kicsi gyerekünk van de sajnálom szegényt, képtelen vagyok megtenni, de a szép szó sem használ. Tanácstalan vagyok.
2013. márc. 24. 21:34
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Csináltassátok meg a hallókészülékét és/vagy vegyetek neki fülhallgatót.A saját érdeketekben. Remélhetőleg elfogadja a segítséget.

Nem baj, hogy azt mondja, hogy gazdag, lehet fele sem igaz.

2013. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyetek neki egy jó minőségű fejhallgatót (ami nem kényelmetlen). Egyébként látszik a bácsin megbánás, vagy ilyesmi? (annak ellenére, h természetesen arról nem tehet szerencsétlten, ha nem hallja a tv-t).
2013. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%

hívd ki rá a rendőrséget, vagy várd meg míg meghal.

kegyetlen és morbid megoldás tudom, de mást nem nagyon tudsz tenni

2013. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

Lehet nem gazdag, csak dicsekvös es szenilis.

Ferjetek valahogy el töle. Az jó , ha sajnálod, mégis van lelked(?)

Kisgyerekesek, nagycsaladosok alt frusztraltak, es nehezsegeik vannak es emiatt mindenkibe belekötnek, kerulendö kategoria

2013. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Én is felajánlanám neki cserébe, hogy megcsináltatjuk.
2013. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
65%
Ha tényleg annyira hangos, akkor hívd ki a rendőröket!
2013. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!