Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este ránk nyitott a 14...

Tegnap este ránk nyitott a 14 éves hugom és nem néz a szemembe meg kerül is. Miért?

Figyelt kérdés

Eddig se beszéltünk sokat mert teljesen másak vagyunk de tegnap este amikor a barátnőm éppen rajtam volt a hugom benyitott a szobámba és meglátott minket, gyorsan visszafordult aztán azóta van vele valami. Én úgy csinálok mintha nem történt volna semmi. Most mi a baja? Máskor meg beszél állandóan.

21F


2013. jan. 8. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosult benne, hogy tényleg így lesz a gyerek :D.


Legalább megtanul kopogni :D:D.

2013. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert látta, hogy a nőddel kufircoltok? :D
2013. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Vajon miért? Szerintem azért nem ártana ha elkezdenél felé nyitni.
2013. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom új volt neki a látvány. Tini, félszeg, cikinek érzi.

Ránk apám nyitott egyszer, nem azt mondom, hogy került, vagy nem szólt hozzám, de azt mondta kell neki pár nap míg megemészti :) És megtanult kopogni :)

2013. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

ciki neki :D

majd elfelejti vagy csak lazán mond meg neki, h természetes amit csináltatok és nincs benne semmi :D

2013. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%
Fél hogy vele is azt csinálod mint a barátnőddel :D
2013. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan sejtésem hogy shokkolta őt a látvány, ilyen korban ez megesik amikor már tudja mi ez de még nem látta igazából. Próbálj meg beszélni vele mondd el neki hogy mivolt ez meg minden, kicsit felemészti aztán jó lesz minden.
2013. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szokott amúgy kopogni vagy kiabálni hogy bejöhet-e, most nem tudom miért nem tette :D
2013. jan. 8. 21:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ilyenkor miért nem lehet bezárni az ajtót?
2013. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs kulcsom mert nem jár be senki engedély nélkül.
2013. jan. 8. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!