Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem érzek lángoló szerelmet...

Ha nem érzek lángoló szerelmet az baj? Inkább nyugodt vagyok vele stb.

Figyelt kérdés
Többször volt már fellángolásom férfiak iránt, de most mást érzek. Még nem jöttünk össze, de nagyon alakul. De nem nem vagyok ideges pl a jelenlétében, hanem nyugodt vagyok, biztonságérzetet ad, alig várom hogy láthassam, hiányzik ha nincs velem. Még meg sem csókolt, de egy ölelésétől is boldog vagyok. Nem vagyok szerelmes szerintem, hanem inkább mintha szeretet éreznék iránta + vonzalmat. Ez baj?
2013. márc. 25. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened :) Bár velem úgy volt, hogy először nagyon lángoltam :) nagyon-nagyon :) És csak évekkel később lett ez a nyugodt, biztonság érzet amit te is leírtál. :) Nekem így tökéletes. Ha neked így jó, jól érzed magad vele, akkor nem baj :) sőt! ;)
2013. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, mire vágysz.


Ebből akár élethosszig tartó boldog kapcsolat is lehet, de ha nem érzel (és nem is alakul ki) lángoló szerelmet, akkor mindig fennáll a veszély, hogy jön valaki később, aki iránt igen, és akkor nagyon észnél kell lenni, hogy maradsz-e az addigi nyugalomban-szeretetben, vagy elvisz a szenvedély. Dönteni neked kell, te ismered magad, milyen típus vagy, mi a fontos hosszú távon.


A legtöbb szenvedélyes szerelem előbb-utóbb a békés szeretetbe csap át, vannak, akik szerint minden szerelem, szerintem létezik tartós szenvedély is, bár tény, az is szelídül idővel.


Talán korai még dönteni, egy esélyt mindenképp megér a dolog, nem? ;) Soksiekrt, boldogságot!

2013. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahogy így érzek a párom iránt 6 év után :)


Számomra ez minden másnál fontosabb:) Persze nagyon szeretem és "néha" szerelmes is vagyok. De a szeretet és az összetartozás, esetenként számomra többet jelent :)

2013. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!