Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya emberek is átélhetik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya emberek is átélhetik az igazi, lángoló (viszonzott) szerelmet, vagy csak egy idő után beérik valakivel, aki beéri velük, és elvannak azzal, ami jutott?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Régen esetleg igen, ma már nem valószínű, mert a lányok igényei csak nőnek, csökkenni nem fognak...
2012. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze,sőt!... Ne gondoljátok már,hogy ez csak a külsőn múlik.. Egyébként meg a vonzalom nem a külsőnek köszönhetően alakul ki,több annál. Fontos,hogy neked tetszen,de ez nem azt jelenti,hogy akkor feltétlenül szép. Csak megfog benne valami!!
2012. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy átélhetik. Az igazi szerelem nem külsőtől függ. Láttam már csúnya/átlagos külsejű embereket nagyon boldognak és szerelmesnek együtt.
2012. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom.. Én hál' istennek nem vagyok azért csúnya, bár korántsem vagyok elégedett magammal..

De néha látok olyan párokat, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy az a két ember ugyanúgy imádja, kívánja egymást, mint két vonzó ember.

2012. nov. 17. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, a csúnya emberek ássák el magukat, mert semmi esélyük!


Már megint egy agyilag zokni kérdés, a mai selejtes, külsőségeket előtérbe helyező, értékrend nélküli generációtól! :-P

2012. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokszor a csúnya emberek megszégyenítően szerencsések tudnak lenni,ismerek olyat,aki a párkapcsolatában,és munkájában is nagyon sikeres,pedig nem szép,de van benne valami pozitív kisugárzás! Önbizalomtól duzzad annak ellenére,hogy csúnya,már a suliban is nagy ász volt a vagányságával,és a későbbiekben is ezzel a stílussal győzte le önmagát... Neki igazán megadatott az,hogy a pasija lesi minden gondolatát,anyagilag is a helyzet magaslatán áll,ellenben van olyan is,aki szép,de negatív beállítottságú,őt pedig folyton otthagyják...tehát ez mind belső adottság kérdése...Az önbizalom,és rátermettség sokat számít,és az,hogy mennyire tud hatni az emberekre.Megfelelő stílussal a békából is lehet királylány!
2012. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki élheti át az igazi lángoló szerelmet, az nem a szépségen múlik.

Csúnyák között is lehet ilyen, de a szépek is lehetnek fából.

Ez adottság, úgy mint pl. a zenei, művészi tehetség.


Egy biztos, hogy ha nincs meg a kellő szerencse, akkor hiába teszünk meg mindent, hogy megtaláljuk a párunkat, ez nem lesz elég.

Ez olyan mint hogy mindenki jót akar venni olcsón, de csak az képes erre aki jókor jó helyen van, vagy megvannak a kapcsolatai.

Nekem ez a sok éves tapasztalatom.

Hiába nézek utána, kérdezgetek sokféle embert akik okosnak mondák magukat, úgy vettem észre, hogy senki nem tud semmi hasznosat.


Aki sikeres annak szerencséje is volt, nem elég a tudás, de persze az is szükséges.

2012. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a csúnya ember tele van pénzzel, akkor simán válogathat, megteheti, hisz pl. egy ronda de pénzes srácra sokkal több nő jön mint egy átlagos, vagy jóképű de csóró srácra.

Aki meg ronda is, csóró is, az rákúrt...

2012. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!