Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy szomorú/mérges vagyok?

Jogos hogy szomorú/mérges vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam magamra költeni, de múlt hónapban elmentem körmöshöz, gél-lakkal befestette franciára a körmömet....

ma mondtam a férjemnek hogy elmennék újból erre húzta a száját..így abba maradtunk nem megyek...


építkezünk, kell a pénz de nem hiszem hogy ezen az összegen akár mi is múlna, max annyi hogy egy kicsit jobban érezném magam.....

ráadásul azért is vagyok mérges meg csalódott mert nem az én költekezésem miatt megy gyorsan a pénz hanem az ő befizetetlen parkolási csekkei miatt amit most végrehajtón keresztül követeltek(ezeket 1-2 éve szerezte és most kérik a pénzt)...kétszer 60 ezret fizettünk ki már rövid időn belül(kb 3 hónap), de én magamra 2000 ft-ot nem szánhatok....tök ideges lettem ettől....

amúgy sehova nem járok, csak mosok főzök , robotolok itthon....ennyi úgy érzem nekem is jár szájhúzás nélkül...


2013. márc. 26. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ezt így mond meg neki, ahogy van. Szerintem be fogja fogni utána... ha nem, akkor se vond meg magadtól azt a kis luxust!
2013. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg neki hogy megcsináltatod akkoris ha neki nem tetszik. Ha ez tényleg igy van ahogy leírtad akkor jogos.
2013. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát kívánom, hogy komolyabb gondjaid sosem legyenek.

Amúgy nem szoktam kötözködni, tényleg, de ennek mi köze a gyermekvállalás, nevelés témához? :)


Hogy a válaszoljak is a kérdésedre, ne legyél mérges, inkább mond el a férjednek, hogy ez Neked rosszul esett, és találjatok rá módot, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

2013. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem havonta ennyi jár neked,de beszéljétek meg.
2013. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2000 forintot simán félre tudsz rakni, ha ilyen háklis, ne szólj neki, nem egy akkora összeg, ha napi 100 forintot félreraksz már megvan.
2013. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha nem hülye a férje, akkor látja hogy körmösnél járt...vagy ha adott esetben rábízza a gyereket míg ő körmösnél van, az is kiderül.

Na hát én fel lennék háborodva mondjuk én ilyen kiakadós típus vagyok, előttem nem állt volna meg a férjem ha beleköt egy ilyenbe. Szerencsére nem is szokott. Mert jó ha több tízezret készülök elverni oké, szóljon bele, de 2 ezer ft amikor ő a többszörösét "tapsolja " el a háztól?? Na ne már. Persze meg kell tudni ezt beszélni, beszólogatással sokra nem megy az ember én is tudom, de azért tuti idegesen szóvá tettem volna hogy ez nem így működik hogy neki lehet én meg húzzam meg magam.

Én is ember vagyok VALAMI nekem is jár.

Jogosan vagy mérges.

2013. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg neki, minek neki borotva haby, az egy luxus dolog, növesszen szakállt, az gazdaságos, mint a te festetlen körmöd!


Na meg húzd te is a szád, és vágd a fejéhez a parkolást!

2013. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

egyszerűen csak az bánt hogy miatta is szeretnék nő is maradni, csinos lenni, de ahogy látom ez nem is érdekli....


a körmömet nem venné észre szerintem, csak fura lenne hogy miért megyek el, amikor vásárláson kívül sehova nem járok .....


tehát havi max 1 órát ha gyerekek nélkül töltök....


megpróbálok lenyugodni, nem idegeskedni,


végül is ahogy írtam észre sem venné a változást...akkor meg minek is strapáljam magam ??? ( egyedül a magam jó érzete miatt lett volna igazán fontos )....


majd beszerzek következő hónapba gél lakkot, hátha én is meg tudom itthon csinálni magamnak a francia körmöt.....

2013. márc. 26. 16:41
 9/13 A kérdező kommentje:
szerintem is járna amúgy de valahogy tudom ha elkezdem neki mondani a dolgokat vita lesz és most olyan fáradt vagyok lelkileg egy vitához hogy lenyelem a békát és következő hónapban elmegyek újra vagy szerzek lakkot...
2013. márc. 26. 16:44
 10/13 anonim ***** válasza:
A gél lakkok nagyon drágák, ráadásul kell hozzá uv-lámpa, különben nem szárad meg. Ne engedd, hogy madzagon rángasson, lehet, hogy most fáradt vagy, néhány év múlva meg egy élő halott leszel ha így kiszolgáltatod magad neki. Ráadásul nagyon sok olyan pasi van aki az asszonynak mindent megtilt aztán meg beszerez magának egy jól ápolt nőt, a külvilág pedig nagyon megérti őt, hisz kinek lenne kedve a savanyú uborka, "igénytelen" feleséghez aki még arra sem képes, hogy adjon magára. NEM rád értettem, csak gondolkodj el rajt.
2013. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!