Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszajutni a...

Hogyan lehet visszajutni a szülő bizalmába? A fejem tetejére is állhatok akkor sem bíznak bennem?

Figyelt kérdés
Volt pár hülyeségem, ami miatt most nagy itthon a feszkó. Egy-kettőt tényleg nem kellett volna, de akkor nem tűnt olyan nagy dolognak, most meg már nem tudom visszacsinálni. Bocsánatot kértem meg minden, de eléggé ki vannak rám akadva. Főleg apám. Bármit csinálok nem jó neki, most pedig meggyanúsított valamivel, amihez semmi közöm. Utána bocsánatot kért, de azt mondta lesz még ilyen, nem tud bennem bízni. Jó vágtam már át, de most tényleg nem. Szerintem tök normálisan elmondtam, hogy fogok változni, akkor miért nem hisz/hisznek nekem? Csak azzal jönnek hogy nekem is bizonyítani kell... De hogyan ha közben megvádolnak alaptalanul, és ugyan mit tudnék csinálni?
2013. márc. 28. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit csináltál egész pontosan?
2013. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idő és az,ohgy látják tényleg más vagy megoldja. Csakhogy ezt nem lehet egynapiról a másikra.
2013. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Konkrét dolgokat nem írnék. Belekeveredtem valamibe amibe nem kellett volna, meg a suliba voltak zűrjeim. De egyrészt már nem vagyok azokkal akikkel korábban, másrészt suliba is bejárok. Most meg azzal vádolt, hogy én vettem el egy 20ast. Ami nem volt igaz, utána kiderült, hogy bátyám vette ki mert kellett neki (az amúgy nem baj...)


Oké idő.. de mennyi?

2013. márc. 28. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy-két nap, hanem akár több hónap, és minimum olyannak kell lenned, mint egy földreszállt angyal. Te sem gondolhatod komolyan, hogyha elveszíted a bizalmad valakiben, az majd attól helyreáll a helyzet azonnal, hogy azt mondja "bocsánat, megváltozom".


Ez olyan, mint amikor van egy barátnőd, halálosan szerelmes vagy belé, úgy érzed minden happy, és kiderül, hogy megcsalt. Erre ő annyit mond, hogy "bocsánat, többet ilyet nem csinálok" - és elvárja, hogy elsőre elhidd neki, bízzál benne, és minden menjen tovább a régi kerékvágásban. Csakhát ez ugye nem így működik.


tudom, hogy a két eset - vagyis a Tied és a példám - teljesen más, mégis ugyan az a "mechanizmus".

2013. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!