Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek ilyen helyzetben...

Hogyan legyek ilyen helyzetben hasznos?

Figyelt kérdés

Végzettségemnek megfelelő állás alig van itthon, kb. évente 2-3 új pozíció, de ez meghirdetés nélkül el is megy, külföldre nem mennék, mert itt élünk a párommal. Arra jutottunk, hogy egy biz. sporthoz kapcsolódó vállalkozást indítok (mint aktív sportoló), csak kell hozzá papíron is végzettség, illetve addig dolgozom ott egész évben, ahol egyetem alatt tavasztól őszig, de ez is sportos hely, fizikai munkával.

Csak sajnos volt egy elég komoly betegségem, nagy műtéttel. Így a tanfolyamból kimaradtam, és dolgozni sem tudok ott ahol akartam (egy évet mondtak rehabilitációnak). Így két hónap után már egész nap fenn vagyok, tudok sétálgatni egy-egy órát is, a háztartást intézni, kivétel a cipekedős és emelős dolgokat. Haszontalannak érzem magam. Mit tudnék csinálni így? Mert se bevételem, se elfoglaltságom (ami volt itthon varrnivaló megcsináltam, meg egyéb apróságok). A párom szerint ne aggódjak, de így sem éltünk túl jól, hát még ha nem dolgozom, de szerencsére azért mi összetartunk. A távmunkával kapcsolatban is eddig csak átverésekről hallottam, de valaki megcáfolhatná...


2013. márc. 29. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak átverések, de én (programozóként) speciel dolgoztam már alkalmi távmunkában vadidegennek is, nem vert át ;)

Az jó, hogy összetartotok... :) Az sokat jelent. Kívánom, hogy találj valami kellemes munkát!

2013. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!