Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek abban a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban a helyzetben, ha a volt baratnőddel ismét közel kerülnétek egymáshoz, de időközben összejön egy sráccal? (A leírt történet picit hosszú, de úgy gondolom, minden részlet fontos, hogy hasznos válaszokat kapjak)

Figyelt kérdés
A helyzet röviden: Volt egy lány az életemben, akivel gyakorlatilag a kapcsolatunk alatt együtt nőttünk fel. Van köztünk két év korkülönbség. A kapcsolatunk elején voltak bennem kérdőjelek, ezért hivatalosan nem vállaltam fel a kapcsolatunkat, de ő várt rám. Eltűrte, ha más lannyal kezdtem ki, mert azt mondta, szeret és tudja, hogy előbb utóbb rájövök,mit is jelent nekem,titokban voltunk együtt csupán. És ez be is igazodódott, beleszerettem és csodás együtt töltött évek következtek. Én időközben betöltöttem a 20-at, ő a 18-at. Láttam egy két jelet, ami arra utalt, hogy úgy érzi, fiatal még és sok mindent nem próbált még ki, ezért elengedtem, mert tudtam, hogy másképp a kivancsisága miatt engem is megbánthatna esetleg egy meggondolatlan félrelépéssel, amit később megbánna, de engem örökre elveszítene. Gyönyörűen elbúcsúztam tőle, mindketőnket megviselt a szakítás,de külön utakon kedtünk el járni. Meg is csinálta az első butaságait, amiket csendesen végig is néztem és ha kellett, segítettem helyrehozni a helyzetet, de közben én is éltem az életem. Aztán eltelt 4 hónap és újra közel kerültünk egymáshoz. Neki közben lett egy új barátja, amit tiszteletben is tartottam, néhány őszinte ölelésan túl nem történt semmi. Azonban mielőtt még kibékültünk volna, bevallottam egy komoly hazugságomat. Rettentően összetört én meg kétségbesetten próbáltam visszakapni,feladtam büszkeségem és próbáltam visszaszerezni,aminek sorozatos félreértés és eltávolodás lett az eredménye. Közben szakított a baratjával én meg vártam,hogy átgondolja a dolgokat, nem kerestem 1 hónapig. A hatás nem maradt el, írt egy sms-tamiben érdeklődött felőlem, újra beszélgetni kezdtünk (3 hete történt mindez),elmondta,hogy új kapcoslatba kezdett néhány napja. Ennek ellenére rengeteg képem alá írt kommentet a közösségi oldalon, amiben sokszor a közös élménnyekre célzott, írt privát üzeneteket is,írta hogy hiányzom neki,mivel ismerem, tudtam, hogy megbocsájtott és lelke mélyén nagyon szeret. Sokan a kommentek miatt azt is hitték, újra összejöttünk. Gondolom a barátja ezt nehezményezte, abba is maradtak egy idő után a nyilvános beszélgetések, ámde érdeklődött sms-ben, barátokon keresztül üzente, hogy siessek haza (ugyanis nekem elkezdődött a vizsgaidőszakom és elutaztam egyetemre ismét erre a néhány hétre). Viszont egy hete ezek is megszűntek,láttam hogy a barátnőivel és a jelenlegi barátjával közösen buliztak egy hétvégi házban a napokban. Én pedig most hétvégen utazom haza a vizsgáim lejártával és nem tudom, mi tévő legyek. A kapcsolatuk a barátjával friss, a srácot 3 hete ismerte meg,ő viszont elég naív, hirtelen befolyásolható típus. Nem tudom, ha hazaérek mitévő legyek, masfél hete írta,hogy siessek haza és alig várja, hogy találkozzunk, viszont most tanácstalan vagyok, a napokban nem beszélgettünk. Ezért kikérném a helyzetről a véleményetek.
2012. febr. 6. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Elárul valamit a szerelemről, hogy kísérletezésért/mások véleményéért lemondtok róla.
2012. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, képes voltam végigolvasni az egészet

Részlet: nem tudom mi a nagy hazugság ami összetört a lányt, de mivel írtad, hogy valószínűleg megbocsájtott, és másfél hete még nagyon várta hogy találkozzatok, akkor nincs más megoldás :) találkozzatok.

2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 asdface ***** válasza:

Szerintem találkozz vele és élőben egyértelműen látni fogod,hogy mit akar. A sok érdeklődés viszont jó jelre utal szerintem,de te ismered is. Veszteni valód nincs. Sok sikert az újraegyesüléshez! ;)

24/f

2012. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
így van!
2012. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Először is köszönom szépen a gyors válaszokat. Az első hozzaszóláshoz annyit fűznék hozzzá, hogy ha szeretsz valakit, tudnod kell elengedni. Nagyon nehéz volt, de megtettem, mert szerettem és ismertem, úgy éreztem, szükség van rá és nem bántam meg, mert időközben jobban át tudott értékelni bizonyos dolgokat. A mai nap néztem meg először az adatlapját és a friss barátjának küldött dalt meg miegymást. Úgy érzem, hogy mivel könnyen befolyásolható típus, hirtelen lefoglalta ez az új kapcsolat és azért maradt abba az érdeklődése irántam, ami rettentően elbizonytalanított, ezéert is kértem ki a véleményetek.
2012. febr. 6. 19:38
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 6. 20:14
 7/8 anonim válasza:
Szia! Ha erre jársz, és van kedved, elmeséled, hogy mik lettek a fejlemények?:)
2012. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másfelől ha szeretsz valakit, ő érdekel, senki más, nem kell szabadság, és tudod, mit akarsz, annyira, hogy senki sem tud befolyásolni.
2012. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!