Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg meg fogok változni?

Tényleg meg fogok változni?

Figyelt kérdés
Hát nem is tudom, hogy probléma vagy sem, de nincs kivel megbeszélnem a dolgokat. 22 éves leszek, vőlegényem 24 éves lesz a nyáron. Minden szép és jó köztünk, megvan az esküvőnk időpontja is. Igazi tündérmese. Viszont az én drágám teljesen megszállottja a gyerekeknek. (Nem pedofil, ne értsétek félre). Én is szeretem a gyerekeket, de félek sajátot vállalni. Úgy érzem, én egy gonosz, rossz anya lennék (vagy egy 9 éves hugom, aki borzasztó rossz és nehezen kezelhető, vele sem bírok. Pedig a testvérem). Most pedig ugye parázok. Picit rosszul is esett neki, amikor mondtam hogy majd...mert félek, hogy béna lennék. Nem lenne türelmem, és ehhez hasonló dolgok. Ti is voltatok így?

2013. ápr. 4. 18:11
1 2
 1/11 Ditta323 ***** válasza:

A testvér nem olyan, mintha a sajátod lenne. Ezt elmondtad a vőlegényednek? Párommal mi is tervezzük a babát, de közbe jön a kisördög, hogy mi van ha...

24/N

2013. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

24 vagyok, 22 évesen még én is így gondoltam, mint te, pedig az én férjem is nagy gyerekbarát. Aztán 23 évesen volt egy vetélésem és azóta érzem, hogy márpedig jó anya akarok lenni és az is leszek és gyereket akarok! Most vagyok 10 hetes :)

Nálam szerintem ez volt a kiváltó ok a gyerekre, de általánosságban szerintem ez egy érési folyamat, majd "benő neked is a fejed lágya" :)

2013. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen ennyi idősen pont így éreztem...kivártam az időmet most 28 éves vagyok az első babámat várom. Teljesen másképp látom világot most egyáltalán nem bántam meg hogy vártam, pedig az apa meg lett volna 12 éve vagyunk együtt...és ő is szerette volna rögtön fiatalon de megértett....
2013. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Ha vőlegényeddel minden tökéletesen rendben volna fenntartások nélkül szeretnéd, ilyen eszedbe sem jutna. Valami probléma mégis van köztetek.
2013. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szinte BIZTOS, hogy meg fog változni a véleményed. 22 évesen eszembe se jutott, hogy gyereket akarjak, azt hittem, hogy defektes vagyok! Még a közelmúltban sem akartam....most 27 éves vagyok és már szeretnék :)
2013. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy úgy érzi, rossz anya lenne, hogyan függ össze a vőlegényével való kapcsolatával? Szerintem kicsit félreértetted. :)

Kedves kérdező, ne félj, mert attól még, hogy a húgod nehezen kezelhető, nem biztos, hogy a gyermeked is ilyen lesz, sőt, ha te a húgodat felállítod ellenpéldának, lehet így könnyebben megy. Sokaknak beválik, hogy 'én így nem szeretném a gyerekemet elrontani.'

2013. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Imádjuk egymást a vőlegényemmel, pont azért is bánt, hogy ilyen vagyok. Nem mondtam neki, ilyen részletesen még el. Annyit mondtam, hogy majd 10 év múlva... Tudom, hogy nem lesz annyi, csak valóban félek, hogy olyan lenne mint a tesóm. Érdekes, hogy más gyerektől nem is kapok "idegbajt".
2013. ápr. 4. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
4#, a kettőnek semmi köze egymáshoz! Az emberben vannak kételyek önmagával szemben, ez természetes dolog! Nem mindenki kész az anyaságra már 18 évesen, ez mindenkinél más életkorban következik be. Nem a vőlegényében, hanem önmagában nem biztos. Nincs ezzel semmi baj, eljön az idő, amikor már annyira szeretne babát, hogy az elnyom benne minden kétséget.
2013. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze, szeretnék. Már most is vannak pillanatok, amikor látok egy aranyos kisbabát, hogy de szeretném felvenni...de ezeket a gondolatokat inkább elhessegetem.
2013. ápr. 4. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pont ellenkező esetben vagyok. :)

Én akarok gyereket 22/ L a párom még fél az apaságtól. 29/F.

Mondtam neki, hogy ő már lassan benne van a korban, hogy gyereket vállaljon én még pont, hogy ráérnék. Szereti a gyerekeket van egy keresztlánya nagyon szépen elvannak és sokat babusgatja, sokat játszanak. :) De még ő nem kész az apaságra. Én nem erőltetem..Majd ha akarja akkor lesz. :)

Én ( nehezen de...) tudok még várni. :)

2013. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!