Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most fogok elballagni általáno...

Most fogok elballagni általános suliból, és ha felvesznek kollégiumban fogok lakni. Fog változni a kapcsolatom a családommal?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy elfogunk távolodni egy kissé egymástól. Vagy épp az ellenkezője lesz? Pl távolság satöbbi és az idő múlásával ahogy egyre jobban hiányoznak egyre szorosabb lesz a kapcsolatunk?
2011. febr. 7. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Az csak rajtatok fog múlni, hogy mennyire távolodtok el. Ha eddig szoros volt a kapcsolat, voltak őszinte beszélgetések,akkor ezután is lesznek,csak éppen nem napi, hanem heti rendszerességgel.
2011. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amíg otthon laktunk nem jöttem ki a hugommal. Aztán mindketten kollégiumban laktunk középsulitól kezdve, szóval az a kis idő amikor hétvégén egy légtérben voltunk konfliktus nélkül telt. :)

Más igazából nem változott.

2011. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy fog változni. Hogy merre, az változó. Majd kiderül. Szerintem jobb lesz. Plusz még a kollégiumban is kapsz egy "családot". Emelt fővel, büszkén, ("veled egykorúakkal keményen") de nem nagyképűen a koliban! Legjobb buli!
2011. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és az olyanokat, mint ahogy a neved van leírva felejtsd el de sürgősen.
2011. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) Remélem a koliba is jó kis csapathoz csapódok majd, a sulival sem lesz gondom, és a családdal sem. :)
2011. febr. 7. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne te csapódj. Hozzád csapódjanak. Rá fogsz jönni, hogyan kell ezt a témát kezelni. :-)
2011. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
21%
Ha szeretted a szüleidet akkor sokat fogsz sírni, meg sírva telefonálni. Kicsit megerősödsz, de előtte megtörsz vagy legalább is megrepedsz, mintha a szívedet tépnék ki. Ha nem szeretted akkor meg el fogsz hidegülni tőlük, de sok idő elteltével a ebben az esetet nagyon sajnálni fogod, ez biztos. De mindenképpen olyat fogsz érezni amit még soha és egyik esetben sem lesz kellemes.
2011. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na, mi történt?:D
2012. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül nem történt semmi, egyetlen egyszer hívtam fel sírva a szüleimet csak.:D Annyi, hogy nem nagyon szeretek visszajárni, de amúgy még most is jó kapcsolatom van a szüleimmel.:)
2012. máj. 25. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!