Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanolyan temperamentumu...

Ugyanolyan temperamentumu társat kell választanunk magunknak, mint amilyenek mi vagyunk?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem, mert tudod a mondás is azt tartja, hogy két dudás egy csárdában nem fér meg.


En kos jegyu vagyok, férjem halak. Ez a ketto sehogy sem jon ossze, de mégis jol vagyunk, kiegészítjuk egymást. En akaratosabb vagyok, a férjem meg engedékenyebb.

2013. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL, de ha nagyon nagy az eltérés, akkor nem bagy esély van arra, hogy tartósan együtt tudtok élni.
2013. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Az ellentétek vonzzák egymást, és együtt teljesednek ki.
2013. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Horoszkóp hülyeség,mi mindketten skorpiók vagyunk,mégis ellentétesek temperamentumban.

Én akaratos,heves természetű vagyok,párom nyugodt,mégis tökéelteseb összeillünk (bizonyítják az évek)

2013. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak kényszerből választ az ember teljesen más típust.

Aki szereti az aktív életet, akár sok szexet, az egy folyton otthon fekvő és langyi emberrel nem tud együttélni.

2013. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Igy kiegészík egymást.
2013. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi mind a ketten higgadt, nyugodt emberek vagyunk, észérvekkel élünk, meg is őrülnék egy pörgős, hangos, egyfolytában ugráló férfi mellett. Szerintem nálunk bevált (A horoszkópoknak ehhez semmi köze. Játéknak elmegy, de tudományos alapja nincs.)
2013. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

(csak szólok, hogy a temperamentum és a horoszkóp két különböző dolog. Hippokratész temperamentum elmélete ma is nagyon hasznos.)

[link]

2013. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Semmit sem KELL


Amugy a parom es en egesz mas habitusuak vagyunk. En porgok, o tok nyugodt. En sokat beszelek, o szofukar...

Ellentetek vagyunk, de a gondolkodasunk nagyon egyezik...

4,5 eve vagyunk egyutt most tervezzuk az eskuvot...

2013. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,nekem nem jött be amikor a párom más habitusú volt.
2013. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!