Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislányom decemberben lesz 3...

Kislányom decemberben lesz 3 éves, akit születése óta egyedül nevelek.3 éves kora alatt elviheti-e az apja 1 egész napra? Eddig rendszeresen látogatta, olykor-olykor néhány órára el is vitte, de most egész napra el szeretné vinni. Megteheti?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Igen, elviheti egész napra, már eddig is elvihette volna, csak nem alhat még ott, ha te nem engeded.


Most OFF leszek, ne haragudj meg ezért: De ha apa megbízható, akkor miért ne adnád oda? Van okod félteni tőle a gyereket? Ha nincs, akkor ott is alhat, van olyan nagylány ő már szerintem. Hagyd, hogy jó kapcsolat alakuljon ki köztük. Sokan az apán a gyerekkel akarnak bosszút állni, te ne tedd. Persze lehet, hogy ez nálatok máshogy van, csak ennyiből nem derül ki.

2009. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg.
2009. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyerek érdeke mindennél fontosabb.Ehhez a jó apa-gyerek kapcsolat is szükséges.Már eddig is odaadhattad volna neki.És a jövőben megkellene beszélnetek minden fontos dolgot,ami a gyerekkel kapcsolatos.Egyformán kell nevelnetek,függetlenül attól,hogy ti már nem szeretitek egymást.
2009. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos van okom félteni a gyerekemet, mert volt már rá példa, hogy odajött a lakásunkba részegen és a kislányom előtt lökdösött, szorongatta a nyakamat. Anyukáméktól kértem gyorsan segítséget, őneki nekiment, fellökte, szidta őt és Apukámat... Neki már van egy másik családja 2 gyerekkel, de mellette velem is folytatni szeretné a "kapcsolatot", és mivel én folyamatosan visszautasítom, ezért viselkedik agresszívan, mindig megsértődik, vitatkozik, s olyankor 2 hétig a lánya felé sem néz. Féltem tőle a lányomat, mert szokott inni és ha iszik, akkor megbolondul. Én szeretném a legjobban, hogy nagyon jó kapcsolat legyen közöttük. Még meg sem született a kislányom, amikor már felajánlottam neki, hogy bármikor jöhet hozzá látogatni, játszani... de amióta így viselkedett, azóta tartok tőle és félek, hogy újból megtörténik. :-(
2009. szept. 22. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha alkoholista és ivás esetén így viselkedik, akkor nincs mit tenni, meg kell szakítani a kapcsolatot vele. Az alkoholisták mindig alkoholisták maradnak. Ha kibiríják ital nélkül x ideig, akkor sincs semmi garancia arra, hogy ne essenek vissza.
2014. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!