Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdekel a munka, család...

Nem érdekel a munka, család semmi,2 éve szültem, azt hittem, minden szuperjó lesz. Lesz gyerek, jövőkép, minden! A magánéletem romokban hever, hiába mentem vissza dolgozni Nektek milyen volt a munkába való visszatérés?

Figyelt kérdés
Ennél rövidebben nem megy!!!
2013. ápr. 6. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

sok nő azt hiszi h milyen öröm lesz a szülés meg utána az élet

DE NEM AZ!!!

anyagi világban élünk, ma már egy férfi nem eléga családi bevételek fenntartásához, főleg nem 3 fő esetén -anya ,apa, gyerek-dolgozni kell és oda az idill, h gyereknevelés, meg örömök mert ált a kilátástalanság jön meg a gyereknevelési problémák...

2013. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
menjetek el kirándulni valahova.picit jobban leszel:)
2013. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Mi a problémád? A család, vagy a munkahelyed? Mire számítottál? Ha lesz egy gyereked, onnantól fáklyásmenet lesz az életed? Hány éves vagy, és mivel foglalkozol? Remélem nem a GyK véranyái dumáltak rá, hogy szülj csak nyugodtan, mert egy gyerek rózsaszín vattába csomagolja az embert, akkor is, ha sz@r a kapcsolata, és sz@r a munkahelye is.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem rémes volt a munkába visszatérésem, bár kötetlen volt (elvileg) a munkaidőm. Két gyerek után mentem vissza, havonta egy kezemen meg tudtam számolni a táppénz mentes napokat. Volt pofavágás, beszólás, aztán valahogy mégis túljutottunk rajta. De nálunk a magán-, és családi élet okés volt.

2013. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Első hozzászóló bizonyítja, hogy itt mennyi megkeseredett bunkó van. Az ilyenekkel ne törődj kérdező.
2013. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Végülis mi a baj? Hogy vissza kellett menni dolgozni, vagy az, hogy egy gyerektől pusztán önmagában nem lett célja az életednek?
2013. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy csak a gyerek a célja az életemnek!
2013. ápr. 7. 00:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként én igenis úgy gondolom, hogy a férfi dolga nagyobb részben a család fenntartása. Én iszonyatosan sokat teszek azért, hogy a család működjön, akkor tőle is elvárom, hogy amit nap, mint nap hangoztat, hogy "ő a pénzt keresi", azért tényleg maximálisan mindent megtegyen!
2013. ápr. 7. 00:37
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

A munkádon belül nem találsz örömöt?

Mivel foglalkoztál, mielőtt megszületett a baba, azelőtt volt valamilyen cél?

2013. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A 4-esnek írom, hogy közel negyven vagyok, nem is értem hogy lettem ennyi hirtelen! Sose gondoltam, hogy a férfinak kell eltartania engem, azt gondoltam visszamegyek dolgozni és simán eltartom magunkat, de nem! Pedig nem takarítóként dolgozom, betartom a lifelong learning alapelképzelést!
2013. ápr. 7. 00:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Írhatnál konkrétumot is. Elváltál? Mert a férjedről nem írsz.

Ebből annyit vettem le, hogy unalmas az életed. A gyerekről szól, mait nem szeretsz (nem a gyereket nem szereted, hanem ezt a begyöpösödött életet). Visszamentél dolgozni, de nem akartál. Kevés pénzt kapsz, ami semmire nem elég.

2013. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!