Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkényeztetett szépfiú és...

Elkényeztetett szépfiú és racionális nő. Házasság, gyerekek tényleg reális jövőkép?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, elég viharos a kapcsolatunk. Ő más környezetből jött, mint én, az apja egy multi igazgatója, megalapozta a fia jövőjét. Gyerekként mindent megkapott, neki minden megengedett volt, emiatt nem félt balhékat sem elkövetni. Én abszolút az ellentéte vagyok, anyu egyedül nevelt, rendesen tanultam, hogy egyszer jó munkám legyen, sok barátom van, az emberek segítőkésznek tartanak. A józan ész híve vagyok és nem szeretem a nagyképű embereket.


Ettől függetlenül elrabolta a szívemet és a legtöbb örömet, de a legtöbb fájdalmat is tőle kaptam. Egy ideje azonban annyira megromlott a kapcsolat, hogy kidobtam a lakásból és szünetet tartunk. Azt mondja, hogy én vagyok neki a legfontosabb, feleségül akar venni, meg gyerekeket. De ezt én nem tudom elhinni, hogy menne, mert ő nem ilyen típus, aki képes változni.. Neki mindig az lesz a legfontosabb, hogy apuci kisfiaként bármit megtehessen a környezetével. Ha szétverik, az sem érdekli, mert ő csak perel, feljelent, fenyeget, apucihoz rohan.


Egyrészt kilépnék ebből a kapcsolatból, hogy nyugodt életem legyen és vége legyen a hazugságoknak, meg a vitáknak. Másrészről viszont borzasztóan szeretem és nagyon hiányzik, mióta nem lakik itt. Tűz és víz vagyunk és fogalmam sincs, hogy ez jó, vagy rossz. 26 éves vagyok és szeretnék megállapodni, meg nagyon szépen hangzik a közös élet, amiket ígér, de nem tudom, hogy van-e értelme az egésznek, ha ő ennyire nehéz eset és nem hajlandó változni. Ti mit tennétek a helyemben?


2012. okt. 28. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont a racionalitásod miatt kéne hagyni a fenébe. Persze a szerelem szép meg stb és ne legyen igazam, de ennek elég csúfos vége lesz, mert a fiúnak fel kell majd nőnie és az nem lesz könnyű... jobban bele se bonyolódnék.
2012. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedben elfelejteném. Ilyen emberrel szerintem nem lehet családot alapítani.
2012. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2012. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha gyereket szülsz neki, az lesz az igazi szívás. Hagyd a fr@ncba amíg teheted, amíg más nem sérül ezen.
2012. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedet elolvas, jó lehet ma sokat voltam ezen az oldalon de csak a válási balhé és a gyerekelhelyezési per ugrott be.
2012. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Kíváncsi voltam a válaszokra.Jót derültem,ahogy mindenki le szeretne beszélni a milliomos csemetéről,miközben mindannyian ilyenre vártak egész életükben:)

Ha te is el tudod vele képzelni a jövődet,akkor szerintem fölösleges tovább keresgélned.Az életben semmire nincs biztosíték.Néha kockáztatni kell.Lehet,hogy ha találnál egy olyan embert,mint te vagy elunnád mellette az életedet.Talán kiegészítitek majd egymást,és boldogan éltek,míg meg nem haltok:)

2012. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az egyik fiú haverom mondta: azért nem talál rendes, normális nőt mert mindegyik valami senkiházi, kókler karjaiban köt ki. Mint ahogy a normális pasik nagy része is valami bestiába botlik bele, akik aztán jól kihasználják őket.


A párod egy puha p*cs nem férfi. Infantilis gyerek. Szaladunk apucihoz. Na az ilyenre még egy kamasz se tudna felnézni! Csak gondod lesz mellette. Saját magáért nem tud felelősséget vállalni nem hogy egy egész családért. Azt sem tudja, mi az, hogy normális család.


Én azt mondom neked vegyél egy nagy levegőt és lépj tovább. Tudom innen gép mögül olyan könnyen osztja az ember az észt de ha már olyan racionális vagy akkor mérlegelj: melyik a jobb: Most kilépni és egy kicsit szenvedni pár hónapig és utána felszabadultan folytatni az életed és találni egy normális pasit vagy egy fél/egész életen át szívni, rááldozni a fiatalságodat egy ilyen link alakra.


Ne dőlj be a szokásos női hülyeségnek, hogy az érzelmeid után mész a saját bukásodba, mikor tudod te jól, mi a helyes. De az ilyet meglépni mindig nehéz. De ebből tanul és erősödik az ember. Nem hiszek benne, hogy a szerelem mindent megold, minden bajon átsegít. Vannak áthidalhatatlan gondok. Te már tapasztaltad. Az ilyen nem változik csak ha valami állati nagy katarzis be nem üt nála.


Válassz helyesen sok szerencsét.

2012. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

"borzasztóan szeretem és nagyon hiányzik"

Az ellentétek vonzzák egymást. Ez törvény.

Semmi sem lenne borzalmasabb, mint két racionális ember vagy két elkényeztetett laza ember házassága. Jó ez így. Pont az vonzó egymásban, ami hiányzik belőletek..

2012. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd, mert csak te leszel az áldozat, hiszen a leirásaid alapján szenvedsz mellette, ha még szereted is.

A végén nagyon meg fogod bánni, egy tapasztalt anyuka!

2012. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bence_ ***** válasza:
100%

Különböző szocializáció még akkor is megnehezíti a kapcsolatot, ha mind ketten dolgoznak érte.

Így meg kb a lehetetlen küldetés.

Gyereknél még a nevelési különbségek is elő fognak jönni.

Ha neki is fontos a kapcsolatotok akkor működhet. Ha bármelyikőtök csak magára koncentrál akkor vége van a dolognak. Gyerek előtt legalább 1 boldog évet próbáljatok végig csinálni.

2012. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!