Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam helyre? Megbántott...

Hogy hozzam helyre? Megbántottam és most mosolyszünet van.

Figyelt kérdés
Barátomat megbántottam egy beszólással, igaz már gyűltek a cseppek a pohárba de most a vége mosolyszünet lett. Azt mondta legyen ez, aztán majd lesz valami. De én nem tudok ilyen kétes állapotba várni. Írtam már neki hogy sajnálom, de ki van kapcsolva. szomorú vagyok és sajnálom. Régebben volt sok ilyen, de már 10 hónapja nem és félek hogy most ez végeleges lesz mert besokallt. ötletek?
2013. ápr. 7. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád hogy mivel bántottad meg? Ez így kevés :)
2013. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
17%
Vetkőzle elötte pucérra 100% hogy megbocsát
2013. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
apró beszólásokkal ami most így tegnap kibuktak. cseszegetések.
2013. ápr. 7. 12:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha engem b@szogatna a barátnőm egész nap, én se akarnék kibékülni vele :)
2013. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kellett cseszegtnek..

Miért szóltál be neki? Mármint nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit, hanem miért kellett őt cseszegetned?

2013. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem folyton cseszegettem hanem néha-néha beszóltam kicsit olyat ami bunkóság volt és most fakadt ki az ügy. de szerintetek hogy tehetem jóvá?
2013. ápr. 7. 13:07
 7/13 anonim ***** válasza:

És miért vagy bunkó azzal, akit szeretsz? Szeretem a páromat és engem jobban összetör a dolog, ha véletlenül megbántom. Szörnyen lelkiismeretfurdalásom van. Akit szeret az ember, azt nem bántja.

Kétlem, hogy te annyira szeretnéd őt..

2013. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az évek alatt megfigyeltem hogy periodikusan jelenik meg nálam ez a cseszegető énem. köze lehet enyhe depresszióhoz. igyekszem változni, de most elcsesztem
2013. ápr. 7. 13:11
 9/13 anonim ***** válasza:

ÉS mitől vagy depressziós? Ezen kéne segítened.


Persze, van amikor én is hisztisebb vagyok, mint kéne, de akkor sem a barátomon vezetem le. Egyszer szólok hozzá ingerültebben, mint kéne, aztán bocsánatot kérek rögtön, hogy ne haragudjon, most hisztis vagyok és hagyjon figyelmen kívül, meg inkább ne szóljon hozzám.

2013. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jah persze, mindenre csak ez a hülye depresszió a kifogása mindenkinek, hogy azért bántja a másika, akire azt mondja, hogy szereti. Ha igazán fontos lenne, szépen összeszorítanád a fogad és levezetnéd máson a mérgedet. Egy nagy francokat szereted. A helyébe én is mosolyszünetet tartanék, hogy végre észrevedd magad.
2013. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!