Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbantottam valakit,...

Nagyon megbantottam valakit, meg lehet ezt bocsjatani?

Figyelt kérdés

Anyum beteg volt nem szedte a gyogyszereit, rosszul lett kihivtuk a ugyeletett ellattak majd epp indultak volna amikor a mento megerkezett a hugom hivta oket es elvittek anyumat bar az ugyelett azt mondta jobban lesz otthon is de a mentok bevittek tovabbi vizsgalatra. A korhazba tudogyuladast kapott es meghalt.

En nagyon haragudtam a tesomra es kiabaltam vele hogy az o jibaja mert mentott hivott es ha otthon maradt volna meg mindig elne.

Nagyon sajnalom hogy ezt mondtam neki meg csak 16 eves es teljesen osszetort. Hogyan tudnam rendbe hozzni? Szazszor bocsanatott kertem es mondtam hogy nem gondolkoztam es anyunk nagyon beteg volt, es jo hogy menrott hivott stb.. de alig beszel alig eszik egesz nap a szobajaban van mar lassan egy hete. Nagyon rosszul erzem magam


2012. szept. 30. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szépen bemész és elbeszélgetsz vele ŐSZINTÉN.Bocsánatot kérsz.
2012. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM a te hibád és NEM a húgodé. anyukád nem szedte a gyógyszereit. valószínű így is, úgy is meghalt volna. a kórházban és otthon is egyaránt kaphatott tüdőgyulladást, azt ugyanis a hosszas fekvés, és a tüdőben pangó, nem ürülő folyadék is okozhatja. ha édesanyádat elvitte egy tüdőgyulladás, akkor valószínű nagyon rossz állapotban lehetett már eleve. kérj a testvéredtől bocsánatot és hívd ki ebédelni.. próbáljatok meg beszélgetni,többek között erről is. őszinte részvétem.
2012. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez most neked sem fog jól esni, de az ilyen pont azok közé a mondatok közé tartozik, amit nem lehet megbocsájtani.

Idővel tehettek úgy, mintha nem hangzott volna el, és besöpritek a szőnyeg alá, de visszaszívni, jóvá tenni nem lehet.

Gondolom, épp elég lelkiismeret furdalása van a testvérednek így is, és elég csapás neki 16 évesen, hogy elvesztette az anyját.

Őt hibáztatni mindezért...ez nem megbocsájtható egy (gondolom) felnőtt embernek.

2012. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 es fel vagyok, marciusban leszek 18. Es naghon sajnalom amit mondtam.Ahogy kimondtam mar meg is bantam. Szazszor bocsanatott kertem tole, szeretnek a gyamja lenni, mert a szuleink elvaltak es apa uj baratnoje (pont tegnap este hallottam hogy mondta nem akarja hogy veluk eljunk). Es gondolom apa vele marad hisz egyszer mar elment miatt.
2012. szept. 30. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A húgod joggal visszavághatott volna, hogy miért ő volt 16 éves létére egy nagyon beteg ember mellett, miért nem te vetted a kezedbe az irányítást?

Ő kb. annyira hibás mint te, magyarul semennyire...

2012. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt se felejtsd el, hogy ő is elvesztette az anykáját, amitől szintén össze van törve és nem csak a te sértésed miatt. Viszont lehet, tényleg úgy gondolja, hogy az ő hibája.
2012. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot, és a tetteiddel is igazold, hogy ő nem tehet semmiről sem. Idővel reméljük feldolgozza a történeteket és nem fogja magát okolni. Viszont arra a mondatra attól mindig emlékezni fog, akkor is, ha megbocsájtja neked.
2012. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!