Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 évvel fiatalabb férfival...

4 évvel fiatalabb férfival összejönnétek? 20 éves.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 11:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Össze. ;-) Ha szeret engem, és én is őt, ha minden téren kielégít akkor igen. Nem számít a kor.
2013. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
A baratnömnel bejött,ö 25 Volt a ferje 20, 2 gyerekük lett,a nagyobbik,22 eves.
2013. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérdés, hogy a 24 éves nő mit várna a kapcsolattól? Ha már ásókapanagyharang-ban gondolkodik, akkor szerintem ne egy 20 évessel kezdjen. Egyszerűen mulatságos azt elvárni egy iskolapadból épp kilépett, a saját önálló élete kialakításában még sehol sem tartó fiatal embertől, hogy biztosan tudja, kit/mit szeretne az élettől. Ígérhet amit akar, fogalma sincs, hogy mire vállalkozna. De ez ugyanúgy igaz a 20 éves nőkre is.
2013. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Elsőre én is azt mondom, hogy nem. De nyilván az érzelmeket nem lehet irányítani. Nem ismerjük a fiút és téged sem, nem tudjuk, hogy milyen a természetetek, mit vártok el a kapcsolattól, stb. Ezeket gondold át. Amúgy szerintem nem is annyira az életkor a fontos, hanem, hogy nagyjából ugyanolyan éeltszakaszban tartsatok. Pl. nem túl szerencsés, ha te már dolgozol ő viszont még nem.
2013. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétely merülne fel bennem, hogy összejöjjek-e valakivel BÁRMI OKBÓL (ezek közül a kor csak egy), akkor nem jönnék össze az illetővel.
2013. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Hát igen úgy néz ki nem akarod te annyira ezt a kapcsolatot mert akkor nem érdekelne más véleménye!
2013. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szerintem attól akarhatja azért mert rákérdez csak bizonytalan.. és 1-2 pozítív válasz kell neki hogy megbizonyosodjon róla hogy tényleg megéri-e..

én azért néztem utánna mert van egy lány 14 és járni akar velem elég inteligens korához képest szerintem megéri megpróbálnom vele..

18/f

2013. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ugyan már régi a kérdés, de mindenkinek mondom, hogy nem lehetetlen, köztünk 3 év van az én javamra... és kettőnk közül nem én vagyok az, aki rá van feszülve a család és gyerek témára. :D Elég régimódi egy ember, és a családjából is ezt a mintát hozta. Ilyen is van. Külsőre meg még annyira se látszik.
2017. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!