Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy nálatok 3 évvel fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 18:27
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
hát az én esetemben NEM mert csak 13 éves lenne a tag:D én TUTI NEM!
2013. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
76%
Persze, 3 év az semmi. Főleg huszonéves korban. Én több lányt is ismerek egyébként (barátnők) akik 1-2-3-4 évvel fiatalabb sráccal járnak.
2013. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
24%

NEM.semmilyen életkorban.Szerintem nem véletlenül vonzódnak a nők az idősebb férfiakhoz..Képzeld el,hogy Te 25 vagy és gyereket szeretnél ő még csak 22 lesz akkor...Én örülnék ha a gyermekem apja 30 felett lenne,szerintem ott kezdődik az optimális kor,ahol már "felnőnek" és apaszerepben is meg tudnák állni a helyüket Persze van aki 35 évesen se tudja bekötni a cipőjét egyedül,de a nagy többségre szerintem igaz amit írtam..

szóval nem véletlen elfogadottabb,hogy a férfi idősebb legyen 5-10-15 évvel is akár.Én szerintem ez a legoptimálisabb.

2013. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
55%
30 fölött már nem gáz a pár év elötte azért igen. Eleve a fiúk/pasik általában késöbb érnek, tini korban is és felnött ként is lelkileg pl a családalapításra emiatt nem épp az ideális, de persze mindig vannak kivételek. Mondjuk nem tudom elképzelni hogy egy 18 éves lánt ki tud elégíteni (nem szexuális értelemben) egy kapcsolat egy 15 éves fiúval.
2013. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
79%

Régen azért adták hozzá a 16 éves kislányokat náluk 10 évvel idősebb fiúkhoz, mert a fiúnak előbb szakmát kellett tanulnia, hogy el tudja tartani a családját. A lány meg már 15-16 évesen tudott szülni.

Ma már erősen változik ez. És egy fiatalabb fiú vonzóbb.


Ha már biológia: 30 felett a potencia, a hímivarsejtek minősége is csökkenni kezd, persze, akkor még nem számottevően.

Ráadásul a nők átlagban tovább élnek.

Egy nőnek néha 10-20 évet is le kell élnie egyedül, idős korában, mert a férje előbb meghal. Ez szomorú dolog.


Másik makacs biológiai tény: a fiúk 20-30-35 körül vannak szexuális potenciájuk csúcsán. A nők 25-től, vagy 30-tól felfelé.


Rengeteg kapcsolat akadozik attól, hogy a 40 körüli nő virul, szexéhes, az 50 körüli férj meg merevedési zavarokkal küzd.

De nem akarok én itt észt osztani. Csak azt látom, hogy egyre több lány jár nála kissé fiatalabb fiúval.

2013. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem számítottam ennyi normális válaszra. De mondjuk egy 20 éves lány egy 3 évvel fiatalabbal, Működhetne?
2013. jan. 13. 18:50
 7/48 anonim ***** válasza:
94%
én meg pont azt veszem észre,hogy egyre több lány keres idősebb párt.
2013. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Minden gond nélkül. Tapasztalataim szerint csak akkor nem, ha a csaj hagyja magát lebeszélni, befolyásolni: szülők, környezet, rokonok, stb. által.

Például: "mit akarsz attól a gyerektől! te férfit érdemelsz! majd azt hiszik nem jutott neked jobb!"..hasonló szövegek.


Vagy barátnőktől, akik hajtogatják, hogy "de hát még semmilyen nincs, értéktelen, stb..."


Ezekkel a véleményekkel nem szabad foglalkozni.

2013. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
68%

Én lassan 20 leszek, a barátom most töltötte a 18-at, úgyhogy nincs köztünk 3 év, de azért van több, mint másfél év korkülönbség. A kapcsolatunk pompás, egyáltalán nem bánom, hogy idősebb vagyok, és nem cserélném le egy korosabb fiúra.

Szerencsém van vele, mert érett a korához képest:) Míg a legtöbb 20-21 éves fiú (aki elvileg jobban illene hozzám korban) annyira éretlen tacskók, hogy az már nekem fáj.

2013. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
51%

7. Néhány lány kifejezetten öregebb faszit keres, a pénz miatt. De ez nem jelenti, hogy nekik az "tetszik".


A kapcsolatban lévő emberek (nők és férfiak) életkora az utóbbi időben folyamatosan közelít egymáshoz, mégpedig rohamosan.


100-150 éve az átlag korkülönbség még 8-10 év volt! Később már csak 6-8. Manapság, ha jól tudom átlag(!!!) 2-3.


Már nagyon nem ritka, hogy a felek ugyanannyi idősek.

2013. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!