Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki tud egy arany középutat...

Valaki tud egy arany középutat találni? (Szappanoperát kéne forgatnom szerintem, hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok. 2 éve ismerek, és nagyon megszerettem egy akkor 33 éves férfit. Eleinte barátság indult, ami fél év után szerelemmé (?) alakult, viszont egy csavar volt a dologban, hogy köztünk 1000km volt(most már több). Mindketten magyarok vagyunk.

Interneten keresztül ismerkedtünk meg, de élőben is sokat találkoztunk, majd miután visszatértem, ismét interneten keresztül szinte MINDEN NAP beszéltünk. Voltak vitáink, és voltak nagyon szép pillanatok. Szóval fél év után megkérdeztem, hogy most együtt vagyunk-e vagy sem, mert amit csináltunk és ahogy beszélgettünk, az nálam már teljesen kimerítette.. Akkor azt mondta, hogy nem tudja, hogy szerelmes-e, meg hogy messze vagyok stb. és nem akarja, hogy miatta visszatérjek.... Ebből lett egy oltári nagy vita, amit a végén úgy zártunk le, hogy megvárjuk, míg a szerződésem letelik (fél év), és meglátjuk... Jó, lepacsiztuk. Továbbra is toltuk minden nap áldott nap a skypeot...

Aztán megismerkedtem egy sráccal kint, és lelkiismeret furdalásom is volt, engedélyt(!) is kértem a sráchoz, majd miután kapcsolatba léptem továbbra is folytattuk a skypeolást. Persze visszavettünk belőle, de azért a beszélgetések és néha-néha incselkedések is ott voltak.

Telt múlt az idő, néha voltak furcsaságok amiknél megkérdeztem, hogy szerelmes-e, vagy ilyesmi, de folyamatosan állította, hogy nem szerelmes belém. Év elején otthon jártunk a Párommal, és találkoztunk. (Meg ők is)

Annyira felzaklatott lelkileg, hogy megijesztettek az érzéseim. Pedig nem csináltunk mást, mint élőben ettünk egy sütit, és beszélgettünk, és szemben ült velem... Jó, visszatértem a barátommal, majd még távolabbra költöztünk, jelenleg több mint 1500km van köztünk. Utána meséltem neki, hogy felzaklatott a röpke idő, magam sem tudom mire vélni.

Leszögezném gyorsan, hogy a Párom első pillanattól fogva tudott róla, és folyamatosan mondogatta, hogy vigyázzak vele, mert más gondol, mint amit mond... Én meg védtem a barátomat, hogy ő a barátom, és tiszteletben tartja a kapcsolatomat...

Na ja..

Szóval most otthon jártam megint, most már egyedül. És nála aludtam.

(Most hallom, a hőbörgéseket)

Tehát, ott aludtam; de nem első alkalom, hogy fiú barátomnál alszom. (Több a hímnemű ismerősöm, mint lány :/ ) Jó, azt is tegyük hozzá, hogy egy ágyban... (ez tudom butaság volt.. nem nem feküdtünk le)

Szóval egész idő alatt TELJESEN úgy állt hozzám, mintha együtt lennénk. Mármint, az ember úgy érezte magát mellette, mint akibe szerelmes vki. Annyira sugárzott belőle, nem tudom leírni...

Utolsó éjszaka ráadásul minden felgyorsult... Túl közel engedtem magamhoz, és annyira gyönyörű volt a becézgetése... S bár nehezen, de elég határozottan befejeztettem vele.

Persze jókislány révén bevallottam a Páromnak mi történt. (aki amúgy 27 éves most). Persze azonnal a nyakát akarta, de legalábbis a tökeit, és teljesen úgy állt az egészhez, mintha nem lennék hibás... De szerintem igenis két emberen múlott. Szóval ebből még mindig vannak brutális viták, mert eltiltott tőle, én viszont nem tudom mit akarok... Szeretem a Páromat. Tényleg, gonosz kis törpe vagyok, amiért túl közel engedtem magamhoz a "barátomat", aki talán nem is a barátom, de ő állandóan állítja, hogy nem szerelmes, viszont szeret, nagyon is, de nem szerelemmel, mert akkor úgyis látnám, ha szerelmes lenne.

Tehát még azt sem mondhatnám, hogy akkor járatlanért járt utamat elhagyom, mert nincs hova. Meg nem is akarnék, mert a Párom olyan dolgokat képvisel, amikért imádkoztam. Viszont a barátom meg olyan dolgokat birtokol, amikért szintén kislány korom óta imádkoztam, és annyira összegyúrnám őket egybe; de nem lehet.

És... bár még van egy hét mire újra haza kell mennem, de jelenleg ott tartunk, hogy lehet butaságot fogok csinálni, mert annyira szeretném, és annyira kívánom; de közben mar már most a lelkiismeret furdalás, hogy mit akarok csinálni...

S ez az érzés belül, ez a mérhetetlen kiváncsiság és vágy, és maga már csak az is, hogy még egyszer utoljára fürdőzhessek abban a szeretetben, odafigyelésben, amit a barátom adott, már csak azért is szeretném meglépni.

De, tudom, hogy nem szabad!

Ha nem lépem meg, akkor meg jó ideig csak álmodozni fogok, és a kapcsolatom tönkre mehet a Párommal. Gondolom én legalábbis.

A Párom határozottan eltilt a barátomtól, és szidja mint a kutyát; én viszont nehezen tudok meglenni nélküle, mert egész idáig kitöltötte a mindennapjaimat, és csak úgy hipp-hopp képtelen vagyok. Próbáltam én már mindent, de a végén én kértem elnézést a szavaimtól.

Most a tiltás ellenére levelezgetünk, aminek a Párom rettenetesen nem örül, viszont míg nem beszélhettem vele, akkor meg depressziós voltam, és minden nap veszekedtünk...


Mi a francot csináljak?!


2013. ápr. 8. 19:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9 -- naja, kiírni.. hogyan? Te hogy ölted meg? :D

#10 Esküszöm, "tetszik" amit írtál... az a baj, hogy túl későn jöttem rá (egy évvel később), hogy én biza nem vagyok felszabadult...

2013. ápr. 8. 20:22
 12/19 anonim ***** válasza:

Íme, egy újabb példa, hogy fiú és lány között nincs barátság!

Szakíts a pároddal. Add meg neki az esélyt, hogy olyan nő mellett lehessen aki tiszteli és becsüli.

2013. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12 igen, ez a fiú-lány barátság kérdése nálam már örökre tisztázódott...


amúgy bekaphatod ;) mert inkább a kérdésemet úgy kellett volna a végén megfogalmaznom, hogy

Mivel tudnám elfelejteni a haveromat

2013. ápr. 8. 20:48
 14/19 anonim ***** válasza:

Sehogy. Sóvárogni fogsz után, mert ő a "tiltott gyümölcs"


Köszönt magadnak!

2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod még addig, hogy hazamentél és történt ami történt a barátoddal. Jó, hülyeség volt, de történt, ami történt, bár már ez is nehezen elfogadható. Viszont utána egyik mondatodban azt írod, tényleg szereted a párod, a következőben meg azt, hogy ha legközelebb mész haza, félsz, hogy megint butaságot csinálsz. Nem, te nem szereted a párod, de jó úton jársz afelé, hogy szétcseszd az életét. Megbántottad, megaláztad, kutyába se vetted és most még azon gondolkozol, hogy jaj, hát lehet, hogy legközelebb is butaságot csinálsz?

Milyen ember vagy te?

Jó, érem én, hogy nem tudtad túltenni magad ezen a "baráton", de akkor minek keversz bele egy szerencsétlen harmadikat, aki semmiről sem tehet és miért keseríted meg az életét? Ha valakit szeretünk, ilyet nem csinálunk vele. Ha nem bírsz uralkodni a sunádon, tessék ezt a srácot (a párodat) elengedni, hogy egy hozzá méltó, normális nőt találhasson!


Ja és van férfi nő barátság, de érdekes, én a férfi barátaimmal nem szoktam együtt aludni, egy ágyba feküdni és nem "becézgetjük" egymást. A te történeted nem a két nem közti barátság lehetetlenségét, hanem a te lehetetlen viselkedésedet bizonyítja.

Tényleg nem az a baj, hogy ennyire nem tudsz elszakadni attól a baráttól, hanem az, amit a pároddal csinálsz.

2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem jöttem volna össze a párommal, mert már akkor is a barátodért voltál oda, a párod itt csak pótléknak tűnik.
2013. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

El sem olvasom már az utolsó három kommentet.

a vége a következő:

ma válasz elé állítottam a barátomat az ideális körülményeket felvázolva...

azt mondta, csak rövid távú kapcsolat lenne. aztán elkezdte elmagyarázni- levezetni, de félbeszakítottam, és megkértem, hogy felejtsem el örökre, a levezetés meg nem érdekelt.

letiltottam itt és ott is... az emailcimét meg beállítom, hogy visszapattanjon, ha ír vmit....

És higgyétek el, hogy nagyon jó barátom volt, és higgyetek nekem, hogy szeretem a Páromat.. a kisebbik rosszat választottam...

2013. ápr. 8. 23:59
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tisztában a fogalmakkal, vagy még nem volt igazi barátod és még nem szerettél igazán. Mert egy igazán jó barát nem úgy viselkedik és nem úgy áll a barátjához, mint a te állítólagos barátod hozzád és aki igazán szereti a párját nem teszi azt vele, amit te tettél a tiéddel. De a te dolgod, remélem máskor kicsit okosabb leszel és hogy végül minden jól alakul. Sok szerencsét!
2013. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egy magad kreálta álomképet kergetsz illetve kergettél!!!
2013. ápr. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!