Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy ha a...

Miért mondják, hogy ha a férfi megnősül, akkor már csak a felesége és a gyerekek a családja?

Figyelt kérdés

Nem értem. Attól, hogy megnősül, még ugyanúgy vannak szülei, testvérei, nem szűnik meg a családja. Lesz felesége, de megmaradnak a szülei is.


Sokszor tapasztalom, hogy az öntudatos menyek ezt hangoztatva már át sem akarják engedni a férjet a szüleihez, mert ne menjen, üljön itthon, mi vagyunk a családja. Sógornőm is ilyen. Miért eszik anyjáéknál, miért van ott... De már rivalizálásba megy át részéről.

De szerintem a srác meg már pont ez miatt a hozzáállás miatt megy anyjáékhoz, mert ott nyugalom van.


Értem én, hogy otthon is kell lenni, gyerekkel foglalkozni, stb., de könyörgöm, miért ne mehetne, miért ne lehetne ott, miért ne mehetne segíteni????

Én örülök, ha férjem elugrik anyjáékhoz, nem problémázom, ha ott eszik, jó helyen van, segít az apjának...


2013. ápr. 12. 10:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
57%

90%-ig biztos vagyok benne,hogy anyukád tömi a kisfia fejét is,nem csak a hasát.


Én se szeretem ha az anyjáékhoz megy nélkülem párom,mert utána pár napig más.Telebeszélik a fejét hülyeséggel.Után az anyós.Elvettem a kicsifiát.Ennyi a bűnöm.

Úghogy én is inkább azt mondom,azt a kevés szabadidejét ami van,töltse velem és a lányunkkal.

2013. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%
Sokan baromira önzőek, és ez hangoztatásával akarják a maguk igazát igazolni. Persze, hogy egy család lettek, de attól még a szülei sem szűnnek meg létezni.
2013. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%

11:01 még


Egyébként meg már a bibliában is benne van,férfi megnősül,onnantól az asszonyhoz tartozik,ő az új családja.

2013. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
nem arról szól hogy azután már a szülei nem a családja. hanem arról, hogy a szűk család az a feleség-gyerekek, a szülők pedig a tágabb család ugye. nem arról van szó, hogy ne menjen - szép is lenne - hanem arról, hogy ne az legyen az elsődleges, ne oda rohanjon minden bajával, ne oda menjen "haza".
2013. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
53%

Bibliában ez is benne van.

Tiszteld atyádat és anyádat;

2013. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Család a feleség- férj gyerekből áll. Miért a férj már nem gyereke senkinek?

Teljesen felesleges ilyeneken kattogni.

2013. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Tisztelet nem egyenlő azzal,hogy ül a szoknyája mellett és bólogat,hogy "igen anya,egy szemét k.rva a feleségem,kár hogy nem olyan mint Te"
2013. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk aki ilyent csinál azzal is baj van, nem csak az anyjával szerintem.
2013. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom,nem csinál ilyet a párom,de a kedves mama körülbelül ezt várná el.
2013. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez anyósfüggő is. Éppen annyi hülye meny van, mint amennyi hülye anyós. Szóval sokszor ludasak a fiatalok is, nem csak az idősebbek.
2013. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!