Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen félénk pasival? Nem vagyunk már gyerekek, mégis 3 heti ismerkedés és több randi után még a kezemet sem fogja meg!

Figyelt kérdés

Pedig érzem, hogy nem vagyok számára közömbös. Jeleket pedig adok számára bőven. Nem értem. Chaten és sms-ben pedig elég bátor, személyesen meg semmi.

Van erre valami megoldás, vagy várjak türelmesen?

Én nagyon kedvelem őt, szeretném ha lenne köztünk valami.

20/ N (25/ F)



2012. nov. 29. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha sms-be/chat-en bátor élőbe meg nem akkor, nyilván önbizalom hiányos kicsit, még nincs elég rutinja vagy a fene se tudja, de lényeg hogy légy te a kezdeményező, fogd meg te az ő kezét (legközelebb majd talán már nem fél és ő lesz az aki a te kezedért nyúl), vagy csókold meg ha úgy érzed itt az ideje, és legközelebb majd már ő akar megcsókolni. Kezdeményezz te.
2012. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan tervezel vele, akkor várd meg, míg kezdeményez! Az én jelenlegi párom is így kezdte, 3 hónap telt el az első csókunkig, fél év az első szexig, már majdnem szakítottam vele, mert nem bírtam várni, aztán végül mégis lépett mindig az utolsó pillanatban. 7 éve vagyunk együtt. A rossz hír csak az, hogy az én fiúm legalábbis minden másban is ilyen lassú, és ezt hosszú távon nehéz tolerálni.
2012. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok rámenősnek sem tűnni, hogy én kezdeményezzek. Meg igazából a férfinak kell meghódítani a nőt, nem fordítva, nem? Annyira zavar ez az egész! Miért ilyen félénk? Pedig volt már több komolyabb kapcsolata előttem.

Vagy csak én vagyok türelmetlen?? :/

2012. nov. 29. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
csókold meg és fogdosd a farkát, vedd a szádba és játssz vele, dugasd meg magad keményen, majd felbátorodik! - nem vicc... mit kell ezen ennyit gondolkodni?
2012. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az hogy megfogod a kezét, vagy te adod az első csókot még nem tesz nagyon rámenőssé, csak kezdeményezővé. És ez a proli szöveg, hogy "A pasiknak kell meghódítani a nőket." már a múlté. Ma már minden játszik.
2012. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha a kezét megfogod akkor az még nem a világ :D de am ismerek én is bőven ilyet, én is ilyen voltam 1 éve kb

f19

2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy félénk vagy pedig nem kellesz neki vagy még nem döntötte el, hogy kellesz-e neki. Ezek a lehetőségek vannak.
2012. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!