Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljam le a helyzete...

Hogyan reagáljam le a helyzetet? Párom körül "legyeskedik" egy lány.

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt.

Neki van egy nagy baráti társasága, ilyen pasis bagázs, együtt járnak meccsre, főzni, stb. 4-5 lány is van köztük. 1-2 barátját ismerem, de magába a társaságba nem járok, nem az én világom és nem igénylem, ilyen egyszerű.

Azt tudni kell, az uram sokkal idősebb nálam, és annyira népszerű, hogy még az ország másik felében is ismerik (ezt azért írom le mert szerepe lesz a dolognak a történetben), szóval igencsak büszke vagyok rá, meg arra is, hogy már 3 éve problémamentesen vagyunk együtt (nem élünk együtt).

Az utóbbi 1 hónapban megjelent egy lány ebben a társaságban, aki "önjelölve" szeretne bekerülni a csapatba, ezért mindent meg is tesz. Bár senki nem ismeri, de ő lemegy a klubhelyiségbe, megy a meccsekre, és próbál erre-arra ráakaszkodni, mikor ki az aki hajlandó vele beszélgetni. Nah és az a lényeg, hogy nem tudni milyen okból, de az uramra különösen rávan cuppanva. Már a legelső találkozás után kinyomozta a telszámát, és bár csak a becenevét tudta, iwiwen azonnal megtalálta és be is jelölte ismerősnek.

SMS-eket ír neki, napközben, de olyan fantasztikusan lényeges információkat mint pl "megyek a suliba pedig semmi kedvem" és hasonlók... valamelyik nap meg felhívta az uram hogy mit csinálsz? Dolgozol? Párom mondta hogy igen, erre a lány: "Okés mindjárt ott vagyok" és lerakta a telót. Meg is jelent, két emberrel. Bemutatta őket a páromnak, majd elköszönt és elmentek :) Semmit nem mondott igazán, csak odament bemutatni a tesóját meg a sógorát, és kész, elköszöntek és elmentek. A párom meg csak pillákolt, hogy ez mi volt?

Olyannyira megy az uram után ez a lány, hogy mindenki észrevette a dolgot a társaságban, húzzák is a fejét vele hogy "na, jön már a pincsikutyád" meg lihegnek neki hogy bosszantsák, meg egyik barátja félre is hívta az uram hogy megkérdezze mégis mi ez, arra célozva, hogy én vagyok a barátnője, és miért van ez a lány állandóan a hátsójában, de mondta a párom hogy nem tudja lekoptatni sehogy sem és ő nem is csinál semmit, a lány megy utána.


A párom olyan ember, aki nem szeret senkit sem megbántani, ezért nyíltan nem tudja megmondani hogy "hagyj békén" viszont MILLIÓ célzást tesz rá, pl: múltkor meccsen a lány odament hozzá és elkezdett vele beszélgetni, erre az uram odaszólt egy haverjának hogy menjen csak oda, srác odament, uram bemutatta neki a lányt, kézfogás stb, erre a párom: Na, akkor beszélgessetek! És otthagyta őket. A srác persze mutogatott neki hogy így kicseszett vele (ő sem akart beszélgetni a lánnyal) és a lány is észrevette hogy nem igazán akar vele beszélgetni senki, mégis megy az uram után állandóan. Írja az sms-eket becsülettel meg nyal neki de borzasztóan.

Kiderült a lányról hogy arra a karra jár ahova én (egyidősek vagyunk) csak ő egy évvel felettem jár, és ismerem látásból.


Amúgy én ezen az egészen csak nevetek, ismerem a párom mint a tenyerem, olyanok vagyunk mint a borsó meg a héja, tehát megcsalásról, vagy a megcsalásnak a gondolatáról SEM eshet szó. Mindig volt 1-1 kósza fiatal csaj aki ment utána de végül mind lekopott, mert látták hogy nincs esélyük, meg hallották hogy nincs egyedül, és valahogy mind eltünedeztek. De ez a lány más, mert sokkal erőszakosabban nyomul, már az első pillanattól fogva.


Azt már leszűrtük az urammal: első sorban azért "mászik ráfele", mert kiakarja használni a párom hírnevét (sokan próbálkoznak közel kerülni hozzá, barátságot kialakítani érdekből) és azért mutatta be a tesóját meg a sógorát is, hogy ő tudjon rajolni vele, hogy ő ismeri az uram (még az ismeretlenek is tudják ki ő, újság, tévé, stb). Tehát elsősorban ezért megy utána. Másodsorban viszont biztos azért is, mert tetszik neki de nagyon. Az előbbi dolog miatt nem aggódok egy percig se, ilyen piti módon senki nem tudott még közel kerülni az uramhoz, de az utóbbi dolog miatt úgy érzem lehet hogy lekéne törni a szarvát a lánynak. Egy borzasztóan kíméletes dologra gondoltam, mint pl az orra előtt cuppanóst adni az uramnak, és ebből egyértelmű hogy lelehet koccolni tőle, és ugyanakkor nem hangzott el hangos szó, és senki nem érzi magát kellemetlenül (max. ő).

Vagy, ne is foglalkozzak vele, intézze el a párom ahogy akarja? Attól tartok, ha nem lépünk valamit, vagy a párom nem szól oda erélyesebben, vagy én nem teszek valamit, akkor nyeregben fogja érezni magát és mégjobban fog nyomulni.


Ne kíméljetek, ha úgy gondoljátok hogy hülyeséget beszélek, mondjátok meg kerek perec, elvégre azért jöttem ide hogy a kivülállók véleményét kérdezzem meg!


2009. szept. 23. 17:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Gáz ez a kattant tyúk. Hogy nem veszi észre magát. Szerintem a párod most vegye elő a közönyös énjét, és kérdezze meg a csajtól ha ott sündörög és beszélgetni akar, hogy "Te, nézd már meg , kint vagyok-e?!" Vagy valamit, amiről levágja, hogy kocc van.

2009. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy cuppanós a csaj előtt semmit sem használ.

Én odamennék, és megmondanám, hogy lépjen olajra. De semmi esetre sem idegesen, csak szépen de lényegre törően.

2009. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

NINCS olyan férfi, akinek ne esne jól, ha így nyomul rá egy édi-bédi kislány....

ezt azért mondom, hogy az "uradra" is figyelj oda, mert lehet, hogy azt mondja, kellemetlen neki, de valójában nagyon is imponál....hidd el, tudom, miről beszélek.

az meg egy duma, hogy nem akarja megbántani és lekoptatni, mert pl. ha valaki rám nyomulna és én ezt nem akarnám, én egyértelműen elküldeném a fenébe, úgy hogy kedve se lenne visszajönni :)))

2009. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hát igen, az uram már nagyon kínosnak érzi az egészet és engem kérdezett, hogy hogyan kéne megmondani neki, de igazából én sem tudtam neki segíteni, úgyhogy azt mondtam hogy várjunk egy kicsit amíg kigondolunk valamit, aztán eszembe jutott hogy ide beírom a problémát mert ti biztos tudtok valami okosat rá, kívülállóként!
2009. szept. 23. 18:00
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk volt egyszer egy hasonló helyzet! A barátom új munkahelyén volt egy rettenetesen nagy mellű, egoista csaj nos smsekkel meg emailekkel bombázta a szerelmemet. Amikor megtudtam megkértem a barátomat h hétfőn az legyen az első dolga h elküldi melegebb éghajltra! Ő ezt meg is tette, az egész iroda előtt...:P ami külön jól jött hisz így a csajszi vérig sértődött!

Szerintem a Ti 'problémátokra' is valami hasonló gyógymódott kéne találni! Esetleg 6 szemközt világosíthatnátok fel a csajszit: Te, a párod és a csaj, sugallva a harmonikus párkapcsolatotokat!

2009. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Hiszen a kimeletes eszkozoket mar bevetette a parod, vagy nem? Nincs mas hatra, oszinten, konyortelenul meg kell neki mondani, hogy hagyjon fel ezzel a viselkedessel, mert csak magat alazza. Nem kell kirakni a tarsasagbol vagy csunyan beszelni vele. Egyszeruen csak az igazsagot kell a szeme koze mondani. Szerintem ennyivel tartoztok magatoknak.

Es egyetertek azzal a valaszoloval, aki szerint ez imponal a baratodnak. Ez 100%-ig igy van. Hatarozza el magat, es mondja meg kerek-perec a csajnak, mit kivan.

2009. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ennek egyszerű a megoldása. Menj vele néha, és legyetek együtt ott is. (ok, tudom, nem a te társaságod stb., de lehet, hogy a többi csajszival jól kijönnél). Vagy szervezz te egy főzőcskét a barátainak, a lányt meg hagyjátok ki belőle. Csak nem lesz pofája elmenni hozzátok...

Lehet, hogy azt hiszi a csaj, hogy ha te nem vagy ott, a párod szabad préda. Én inkább kibírnám a bulikat, de megmutatnám a kattant tyúknak, hogy ennél a srácnál nem fog labdába rúgni, keressen mást. :)

2009. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%

Húúú, de utálom, amikor egy lány futkos a pasik után...:P

Olyan megalázó....

Nos a pasid, párod (nem az urad) ha egy kicsit is rátermett megmondja kedvesen a lánynak, hogy "kopjon le".

Szerintem imponál neki, hidd el.

Az egészben az uram-ozás volt nagyon zavaró...ne haragudj.


Ő az úr és te a szolga?

Vagy: ő az úr, és te az úrnő?????


Remélem, ő Úrnőmnek szólít téged. (és nem cselédnek):P

2009. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
nekem két válasz is tetszett, az egyik, hogy hárman beszélgessetek el a csajjal. A másik, hogy bulizz te is a társasággal és lekopik. Én még azért odamennék hozzá, és azt mondanám neki, hogy tök jó, hogy van egy ilyen bájos lányka is a csapatban, nagy hasznát vennéd, ha esetleg a koszorús lányod lenne, és segítene az esküvői előkészületekben. Ezt persze olyan hangsúllyal adnám elő, hogy többé eszébe nem jutna a párom hivogatni. Ami meg a párodat illeti, élvezi a helyzetet. Vele is elbeszélgetnék de elég keményen, és esetleg kérje meg ő a csajszit koszorúslánynak.....
2009. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%
Egy jó verés hiányzik ennek a lánynak vagy nőnek vagy mi ez és nem hirnév és ismerettség :)
2009. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!