Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan ismertétek meg a...

Ti hogyan ismertétek meg a párotokat? Kiéből lett házasság és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 13:10
1 2
 11/18 anonim válasza:
85%
Előbb a bátyámmal járt, majd velem bringázni. 2 év után eljegyzett 2szer, majd 7 év ismeretség után összeházasodtunk. Idén leszünk 4 éves házasok és június végére várjuk a kislányunkat. Viszont dédszüleim 1 hónap udvarlás után összeházasodtak, 11 gyermekük lett és 65 évet húztak le egymás mellett boldogan.
2013. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy parkban gitározott és odamentem hozzá. Akkor még csak 17 éves voltam, nem is tudom, akkor mi vett rá, hogy odamenjek. A történet érdekessége, hogy utána egyszer sem hívott, a barátja akivel akkor volt ott, viszont igen...:D


Mire észbekapott a barátja már rég csapta nekem a szelet. Mire meg én észbe kaptam arra már hűlyítette a legjobb barátnőmet, akinek nem tetszett. Mire a barátnőmnek tetszeni kezdett a (mostmár) párom, ő már megint meggondolta magát (mivel én ejtettem a gitározós haverjét...)...


Még újabb 3 hónapig kerülgettük egymást, míg egyszer hazakísért a suliból és megcsókolt :D Nagyjából akkor keződött minden. Ennek már hat éve! Házasság még nem lett belőle, de az eljegyzésünkre készülünk nyáron, a lánykérés megvolt :)

2013. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Tomival a freelove.hu oldalon találkoztunk, megtetszett és küldtem neki egy virtuális puszit, mire ő egy hosszú levéllel lepett meg. Ezt követően egy évig leveleztünk, mert én még akkor nem voltam független, de az első találkozásunk után két hónappal összeköltöztünk és egy évvel később összeházasodtunk. Ennek már majdnem öt éve és nagyon jól választottam, nyáron születik a kisbabánk.
2013. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Egy munkahelyen dolgoztunk de eleinte nem is tudtunk egymasrol, aztan hirtelen baratok lettunk, de akkoriban nekem mas tetszett es nem akartam tobbet tole a baratsagnal. Ezutan 4 evre kulfoldre sodort az elet, abol 3 evig mindkettonk utja mashova vezetett. Aztan a 4. Evemben kulfoldon ujra beszelgetni kezdtunk. Egyszer csak ujra egymasra talaltunk, es nagyon osszehangolodtunk. Ezutan hazautaztam a nyaron otthon tolteni a szabadsagomat, ami alatt mi mar osszehoztunk talalkakat, ekozben kiderultek az erzelmek is es osszejottunk. Miutan visszautaztam kulfoldre a chatelesbol koztunk online video beszelgetes lett es ezt 5 honapig szakadatlanul birtuk. Majd o jott ki hozzam a teli unnepeket letolteni, igy ekkora mar fizikailag is par lettunk. Az o kiutazasaval engem hazavitt magaval, haza koltoztem hozza csak hogy egyutt maradhassunk a kapcsolatunkba. Azota is egyutt vagyunk es par ev mulva visszakoltozunk kulfoldre, hazassag, gyerek, minden benne van a pakliban.

23L

2013. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton ismerkedtünk meg. A barátai és az én barátaim között volt pár közös, így odaültem hozzájuk, aztán Vele kezdtem beszélgetni. 3 nap után moziba hívott, Sms-ekkel bombáztuk egymást. 1,5 év után költöztem hozzá (közben ő 9 hónapig még katona volt, én pedig 3 hónapot külföldön), 8. évben megszületett a fiunk, 10. évben házasodtunk, idén töltöttük a 12. évünket. :)
2013. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ö volt a benzinkutas srac :D

En akkor mar dolgoztam a csaladi vallalkozasban, Ö meg a 2. egyetem mellett dolgozott a benzinkuton. Kisvarosban elünk ez az egyetlen benzinkut.... Segitökesz meg aranyos volt mindig, talan 1 eve jartam mar oda, amikor vegre sikerült megkerdeznie, hogy nem-e iszok vele egy kavet vagy forro csokit, de epp rohanoban voltam igy akkor nemet mondtam... Tel volt akkor es persze, hogy pont azon a napon, abban a pillanatban nem indult a kocsim... Amig vartam aput, hogy segitsen nekem, csak megittam vele azt a kavet. Ra 1 honapra mar 1 par voltunk, 3 honap utan költöztünk össze, 2 ev utan hazassag, 4. evben jöttek az ikrek. Jövöheten lesz a 10. hazassagi evfordulonk :)

(A mai napig halas vagyok a kicsi, rozoga kocsimnak, hogy akkor nem indult be es megis igent mondtam a ferjemnek, mert elmondasa szerint nem mert volna megegyszer meghivni/elhivni)

2013. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Az akkori barátnője mellett ült az autóban,és én mentem át a zebrán. Megakadt egymáson a szemünk,de én puffogtam,hogy milyen bunkó, hogy a csaja vezet,ő meg engem les!!!!:D

Aztán akkor este egy helyre mentünk bulizni(jelzem én sosem mentem oda elvből),és ott kiszúrtam(de nem esett le,hogy az,akit napközben láttam a városban). Vigyorogtunk egymásra,de nem jött oda hozzám,én meg odamentem beszélgetni. Meghívott egy italra és akkor esett le minden,amikor mondta,hogy ő már látott engem a városban aznap. Szóval én elszerettem,bár ő már rég nem szerette az exét,csak boldogtalan volt. Már 8 éve vagyunk együtt,6 éve együtt élünk,3 éve házasok és van egy gyönyörű 7 hónapos kisfiúnk. Nagyon szeretjük egymást és tudom,hogy nem akarna elmenni mellőlem,boldog velem.

2013. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A bátyámnak és neki volt/van egy közös haverjuk. Sokat feljártak hozzánk. Ő már rég kiszemelt engem magának, de én sose néztem rá úgy... Aztán egy bulin összemelegedtünk. Ennek már 10 éve. 4 év után összeköltöztünk. Májusban volt az esküvőnk :) lassan jöhet a családalapítás :)) 27N
2014. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!