Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik házasság után feküdtek...

Akik házasság után feküdtek le egymással, és közben meg is ismertétek fokozatosan egymás testét, honnan tudtátok hogy mi a következő lépés, hogy nem mentek-e messzi vele?

Figyelt kérdés
Hiszen ha el volt (gondolom) határozva, hogy majd csak házasság után...akkor honnan tudtátok, nem haladtok-e túl gyorsan,és nem fogtok-e hamarabb eljutni a szexhez, mint ahogy akartátok.
2010. júl. 15. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Legyünk őszinték.

Ezt nem nagyon lehet előre eldönteni, h meddig várnak vele.

Aki pedig el is dönti, annak sem biztos, h be is tartja.

2010. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valljuk be, ilyen párt nem igazán találsz. Alapból, ha nem tudod milyen vele a szex, és később rájössz, hogy rossz, vagy lehetne sokkal jobb is, akkor már nincs visszaút. Ezért hülyeség várni. Túl nagy a kockázat.


Még azt sem merem igazán mondani, hogy nagyszülő korú embereket keress ezzel a kérdéssel, mert habár régen nem volt szabadott a házasság előtt, azért pl. falun elég sokan elintézték ezt a dolgot a szénakazalban.

2010. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi megvártuk, 19/L vagyok férjem 25. 15 éves voltam mikor összejöttünk. Mindent kipróbáltunk hétről hétre csak "azt" nem. Utólag visszagondolva szerintem nem volt olyan sok értelme, de azért jó tudni hogy csak egymással voltunk úgy.:)
2010. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha ha, ugy könnyű.. h 19 évesen mentél férjhez, ugy én is simán kibirtam volna, 18 évesen vesztettem el.. de mára megromlott a kapcs., szal hülyeség lett volna férjhezmenni.. na meg ha anyuéknak azzal álltam volna elő tavaly, h anyu, apu, házasodok, háát.. :S nem örültek volna. amugy te nem folytattad a sulit, h férjhezmentél, vagy mi? és 15 évesen meg 21 éves pasival kavartál? hmm.. :S


20, l

2010. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen folytatom a sulit ,persze, csak együtt élünk, házasságban. És igen 21 éves pasival, nem mondom hogy nem voltak nehézségek..de megérte!:)) mivel elmúltam 18 anyunak semmi köze az egészhez, és nem is vagyunk túl jó viszonyba, ezért férjem megígérte hogy elhoz engem onnan minél előbb.:)
2010. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
ja, akkor ez inkabb ilyen menekülésféle volt.. :S
2010. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

20L ne gonoszkodj!!! Egyrészt 6 év egyáltalán nem sok, másrészt meg becsülendő, hogy van aki ilyen fiatalon is kitart a másik mellett, hajlandó elkötelezni magát, nem csak a futó kalandokba k*fél. Az meg, hogy szüleivel rossz a kapcsolata egy dolog, öszintén nekem nagyon jó velük a kapcsolatom, de ha bejelenteném, hogy holnap házasodok nem igazán érdekelne a véleményük, a szüleim is 18 évesen házasodtak 1 év után, bár nem szűzen, mindenki azt mondta, hogy egy év nem telik el és elvállnak, most lesz a 25. évfordulójuk. Suli mellett meg lehet dolgozni, nem feltétlenül kell anyuciék nyakán lógni, nekem van olyan ismerősőm aki 17 évesen árva lett, azóta magát tartja el, arról nem beszélve, hogy nem mindenkinek kell ám kamu szakra, gagyi főiskolára menni, mint a legtöbb ismerősőm aki csak lébecolni akar, és nem mellesleg jó néhány tanulmányi átlaga a béka segge alatt van, ha tanul egy jó szakmát azzal is jól kereshet. Nem értem miért baj, ha valaki korán házasodik, inkább szerencsések, hogy ilyen korán rendes párra leltek.

Amúgy a nagyszülők idejében még igenis volt erkölcs, és kibeszélték, kinézték falun azt a lányt aki a szénakazalba szét tette a lábát, és hirtelen esküvő után 7 hónapra született a gyerek, bár ritkaság volt az ilyen.

23N

2010. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
nem gonoszkodok.. de emberből vannak, és előbb, vagy utóbb erősebb lesz a kiváncsiság.. :S
2010. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Most jó nagy hülyeséget mondtál! Nem ők az elsők akik egész életükben csak egymással feküdtek le, és bár én több férfival is voltam, rohadtul nem zavarna, ha csak 1 lenne, nem hiányzik más. Vannak akiknek nem lételemük a fűvel-fával k*félés, elég nekik egy ember is, akár egész életükre, de vannak emberek akik ezt képtelenek megérteni, ebben a mai "modern" érzelmileg lepusztult világban.
2010. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2010. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!