Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukák miért a női öltözőb...

Az anyukák miért a női öltözőbe hordják a fiaikat öltözni úszáshoz?

Figyelt kérdés

Szoktam járni úszni, 17/L vagyok. És vannak kicsik is ugye. És egyszerűen nem értem, hogy a 6-7 vagy neagyisten 10-12 éves gyerekeket (fiúkat) miért a női öltözőbe hordja anyuci.


Ez olyan gáz szerintem....miért nem bírják akkor a férfi öltözőbe bevinni? El nem hiszem, hogy egy 8-10 éves gyerek képtelen az anyja nélkül felöltözni. Hiába szóltunk nekik (mert több is van), még ők voltak felháborodva. Vezetőség semmit nem tesz, mert "nem tehetünk semmit".


A gyerekek (mondom, 6 évestől a 12-ig simán vannak ott fiúk, 3-4 az anyucival) meg enyhén zavaróan bámulnak.



Miért kell ezt? A fiú öltözőben sincsenek 16-17 évesnél idősebbek.....



2013. ápr. 17. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
Volt hogy apuka is bejött....
2013. ápr. 17. 17:02
 2/72 anonim ***** válasza:
13%
Mert a gyereknek felügyelet kell es az anyuka nem mehet a ferfi öltözőbe.
2013. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
20%
Egy nő nem nagyon fog bemenni a férfiöltözőbe.
2013. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
87%

Ezek ilyen ősanyák, akikre rá van gyógyulva a gyerek, nélkülük egy percig nem bírják.


A 6-7 éves gyereknek is tudni kell már öltöznie egyedül, az iskolában is van testnevelés, ott sem áll mellette anyuci, hogy fogja a kezét.


Szerintem is nagyon gáz, és ráadásul nem is jó.

2013. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
3-4 vagy 5 esetről van szó, többen hál'istennek nem jönnek.
2013. ápr. 17. 17:04
 6/72 A kérdező kommentje:

"Mert a gyereknek felügyelet kell es az anyuka nem mehet a ferfi öltözőbe."


Csak azt ne mond, hogy egy 8-10 éves gyerek képtelen egyedül öltözni. 18 évesek nincsenek, max 17 de az is ritka a fiúknál.

2013. ápr. 17. 17:05
 7/72 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem is azzal van a baj, ha az anyuka beviszi a kisgyereket de egy 12. évest női öltözőben anyuka öltözteti az már nagyon nevetséges. Az apukának meg meg kell mondani, hogy ez a női öltöző ha nem nő akkor ne jöjjön be mert feljelented zaklatásért vagy valami ilyesmi.
2013. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
90%

Mert önállótlan a gyerek és nem tud egyedül öltözni, meg elcsomagolni a ruháit a szekrénybe/táskájába.

Ezért most lehet, hogy gyerekes anyák le fognak pontozni, de tényleg zavaró! (megjegyzem a gyerek szempontjából sem egészséges, hogy idegen nőket bámul az öltözőben)

2013. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
28%
4! Nem az a probléma, hogy nem tud egyedül öltözni a gyerek, hanem az, hogy pont az uszoda a legjobb hely a pedofiloknak.....
2013. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
Apuka sem jöhetne be amúgy a női öltözőbe, mégis szemrebbenés nélkül bejön ha ritkán ő hozza el a kicsikekisfiát.
2013. ápr. 17. 17:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!