Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatnék női úszódresszt...

Hol kaphatnék női úszódresszt ebben a méretben? 40-42-es a méretem, de E kosaras a mellem, azért ehhez már kellene merevítő vagy alátámasztás úszáshoz is?

Figyelt kérdés

Mindenhol megáll a méretezés a standardnél, aki 40es annak max C-s, D-s melle lehet vagy ne menjen úszni....


[link]


[link]


2013. márc. 21. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom.
2013. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt, mondjuk nekem "csak" D-s. Aztán elmentem próbálgatni fehérneműboltokba, gondoltam ha tényleg eljárok úszni, akkor megéri venni egy normálisat. A D-s mellrészűek jók voltak, de igazából ha elkezdtem a próbafülkében úszást imitálni a kezeimmel (:D), akkor éreztem hogy nem annyira tart. Aztán a másik gondom volt, hogy a nagyméretűek nagyon rondák, ezt a mai napig nem tudom megérteni, hogy miért hiszik, hogy csak a nagymamáknak lehet nagy mellük...:D na mindegy, felpróbáltam aztán egyet, ami nagyon tetszett, de B-s mellrésze volt... és eszméletlen hogy hogy tart! De komolyan, nem gondoltam volna:D A mellrésze nagyon jól ki van alakítva és ugyan nem abban a kis részben van csak benne, de tényleg nagyon jó. Nem vagyok versenyúszó, de nekem tényleg nagyon bevált. Triumph, 15000 volt, de nagyon megérte! Nem azt mondom persze, hogy kicsit vegyél, de nekem sokkal jobb mint azok, amik méretre illettek volna, pedig melltartóban, vagy minden másban utálom ha kicsi, de ezt nem érzem annak. Úgyhogy kezd el járni a fehérneműboltokat!:)
2013. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!