Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert teszi ezt velem anyu?...

Mert teszi ezt velem anyu? Mért nem enged sehová?

Figyelt kérdés

na tehát a szüleim elváltak én anyummal élek és a 7 éves öcsémmel ketten vagyunk és én vagyok a nagyobb .... az a baj hogy anyum eléggé szigorúan vesz engem .... nem azt mondom hogy nem enged el bulizni mert elenged kb. 1 hónapba max. 3X de ennyi vasárnap max. 10 órára itthon kell lennem ha elmentem hétköznap meg nem telefonálhatok többet esténként ... 10 órára le kell feküdnöm én semmi beszélgetés semmi telefon ... volt barátom de távkapcsolataim voltak így nem jelentett ez idáig gondot, de most tetszik nekem egy pasas és nem tudok vele beszélgetni sem jó formán ezert mert anyu nem engedi azt meg . nem engedné szinten , hogy estenként találkozzak vele mert ö aggódik értem hogy nehogy rossz hírem legyen, de SOHA nem volt panasz rám ..... ja meg ilyen hogy több napra elenged valahova a barátaimmal arról meg szó sem lehet ahogy arról sem hogy a barátnőmnél aludjak ....

nem tudom hogy hogy tudnám azt elérni hogy egy kicsit lazábban vegyen mert ez neki sem jó és nekem sem..... :( és én mar 18 lány vagyok ! és a barátaim mar röhögnek rajtam ! :( mit tegyek?



2013. ápr. 19. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván úgy gondolja, ha otthon maradsz, megtanulsz szépen, összefogottan fogalmazni, írásjeleket használni. Mert elég zagyva az egész.
2013. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, állj a sarkadra, ne kéredzkedj, hanem közöld, hogy hova mész, és mikor jössz, és aztán tedd azt. Ennyi.
2013. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%

Hát valóban elég zagyva az írásod de a lényeg átjött.

18 évesen tényleg kicsit szigorú, biztos csak félt, mert ismeri hogy mi megy a tini bulikban.

2013. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

kedves 1-es tanácsot kértem nem hibajavítást

kedves 2-es az a helyzet nálunk, hogy megpróbáltam beszélni vele de semmi előrehaladás sőt , kiabált velem nálunk a testi fenyítés sem akadály úgyhogy már nem tudom mit lehetne tenni... pedig kellene már valamit tenni..... :(

2013. ápr. 19. 16:10
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Attól még, hogy 18 éves vagy, egyáltalán nem vagy felnőtt. (Maximum jogilag.) Nyilván nem kicseszésbŐl nem enged el, hanem mert jót akar. Egy hónapban 3szor elmehetsz bulizni. Ez mitől kevés? Egy hónapban 4 hétvége van, abból te 3mat bulizhatsz. Vasárnap 10 után teljesen normális, hogy legyél otthon, mivel másnap iskola. Nyilván látja rajtad, hogy nem vagy érett még pár dologhoz. Az is lehet, hogy rosszul látja, ezért bizonyítanod kell neki. Jól tanulsz? Egyáltalán tanulsz még? Dolgozol? Adsz haza pénzt? Segítesz otthon? Főzöl, mosol, takarítasz, vasalsz? Teszel valamit azért, hogy felnőttként kezeljenek? Mert ha csak otthon ülsz, vagy egésznap csavarogsz, bulizol (amit ugyebár ő finanszíroz) akkor ne csodálkozz!
2013. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem.Szinte minden héten mész bulizni.Este 10-re haza kell érned.És akkor mi van? Mikor szeretnél hazajárni,hajnalban,vagy két naponta ? Nem mondanám ezt nagy szigornak,vannak ennél durvábbak is.Amúgy én se kérdeztem,mentem magamtól,aztán kész.
2013. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a testi fenyítés ellen? Pont ugyanazt, mint akit a férje/felesége bántalmaz.... ugyanis a családon belüli erőszakban nem az az érdekes, hogy kicsoda a bántalmazó és kicsoda a bántalmazott, hanem a bántalmazás ténye.
2013. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mivel tudnám bizonyítani? mindent megteszek amit kér azt teszem amit mond ! és igenes 18 evésen lehet magánéletem!!! és o mindenbe nem kell beleszóljon .... 18 evésen mar csak meg lehet engedni hogy barátom legyen.... a bulira nem is panaszkodtam..... és bízhat bennem mert semmi olyant nem tettem amitől nem bízhatna meg bennem ..........
2013. ápr. 19. 16:29
 9/21 A kérdező kommentje:
ja kedves 8 ha sosem kéreztél sehova akkor honnan tudod hogy milyen ez? nem nagy szigor hat azt hiszem hogy nem egy hajóba evezünk ... ha az én helyemben lennel tejesen másként látnád a dolgokat ...
2013. ápr. 19. 16:33
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van kérdező, ez elég nagy szigor. Főleg az hogy nem lehet barátod. Ebbe aztán 18 évesen senki másnak nincs beleszólása, azzal nem tesznek semmi hasznosat a szüleid hogy ennyire óvnak a világtól, mert az ember buktatókon keresztül tanul és fejlődik.

Valamiért nem bíznak ben

2013. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!