Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha? (nagyon...

Ti mit tennétek ha? (nagyon fontos, részletek lent)

Figyelt kérdés

A párotok munkát kapna külföldön, hetente haza lehetne járni, nagyon rossz anyagi körülmények között vagytok DE! ott van egy 5 éves kislánya és egy 10 hónapos kisfia ? :/

Nagyon nehéz a helyzet! Tényleg, egy csepp forintjuk sincs , most itt a lehetőség de azért a gyerekek is! Mit tennétek , elvállalnátok vagy nem?!



2013. ápr. 19. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi időre tud hazajárni. A párom is így dolgozik, annyi van, hogy a hétvége akkor szigorúan a miénk! És minden este skype-olunk. Így nem olyan vészes.


Ha kell a pénz, akkor szerintem érdemes belevágni. Már csak a gyerekek miatt is. Ha a hétvégéket együtt tudják tölteni, akkor szerintem nem okoz túl nagy gondot.

2013. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Én belemennék, a pénztelenség is tönkre teheti a házasságot. Megpróbálnék segítséget keríteni.
2013. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell vállalni pont a gyerekek végett, végül is fel kell nevelni őket. Meg ha nem bírjátok lelkileg még mindig ki lehet lépni és hazajönni.
2013. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért lenne gond? Te egyedül is eltudod látni a gyerekeket, a háztartást. Hétvégén pedig az apuka foglalkozhat a gyerekekkel is.

Az én férjem csak 4-5 hetente tud hazajönni, és 3 kis gyerekünk van. De ilyenkor a gyerekek állandóan vele akarnak lenni.

Valamit valamiért.

2013. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden hétvégére haza tud jönni, akkor semmivel sem rosszab a helyzet, mint sokaknál, akik nem külföldön dolgoznak, hanem csak országon belül messzebb a családtól.
2013. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ha a gyerekeidnek nem lesz mit enni az jobb lesz? Őszintén kérdezem. Ott ülsz majd és nézed ahogy bőg mert éhes? Hát, nem kérdé szerintem melyiket választanám...

Ha hetente csak egyszer tud hazajönni az is több a semminél. Hidd el.

2013. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik a fontosabb? Otthon van és nem tudtok enni, vagy nincs otthon, de van választék? Ez az ami mérlegelendő. Én is tiltakoztam ez ellen pont a gyerek miatt, de jobban viseli, mint vártam. Az én párom 2 hetente, 10 naponta jön haza pár napra. Ennek nem kell véglegesnek lennie, de valamit valamiért.
2013. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsik még, a kisfiú nem is fog emlékezni, ha most 1-2 évet külföldön dolgozik a férjed, a kislány pedig már elég nagy, hogy megértsen valamit belőle. Szerintem inkább most menjen, mint később, mikor jobban kell nekik a férfi kép.
2013. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetente haza lehetne járni, akkor nyugodtan vállalja el!


Később, mondjuk 1 év múlva, ha biztos a munkahely és elégedettek vele, akkor esetleg követhetné az egész család is. A gyerekeknek is jobb jövőjük lenne.

2013. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hétvégente haza tudna járni! Asszem meggyőztetek )
2013. ápr. 20. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!