Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem (lent a részlete...

Hogyan tegyem (lent a részletek FONTOS! )?

Figyelt kérdés

Nagy problémám van.Soha az életben nem gondoltam hogy eljutok idáig hogy bosszút forraljak!De nem gondoltam hogy velem történik ez meg.

Több mint két évig tartott a kapcsolatunk,az elején még dúlt a szerelem de a végére már sok volt a veszekeés de ő nem szakított hanem együtt maradtunk de már csak a zex miatt.És mivel én még most is szeretem ezért későn vettem észre.

Próbáltam békülni ebből nem lett más mint egy éjszaka együtt,és másnap bejelentette hogy hibázottés evvel el van intézve.CSAKHOGY!nem ketten mentünk haza az éjszakából ugymond hanem hárman!

Ő ezt elintézte avval bocsi hibáztam elgyengültem és kész.(ugye nem ez a a konkrét probléma mert segítettek és nem lesz komolyabb következménye de lehetett volna)

Tehát kérdé$ema következő:

Szeretnék valahogyan bosszút állni,hogy azt érezze amit én!

beletaposni az érzéseibe ha van neki ilyen.Valahogy magamba bolondítani megint mert 2 év együtt lét után miért teszi ezt?

Mégegyszer mondom soha nem akartam ilyet de még utojára ezt tette velem ezt nem hagyhatom annyiban!Kérlek segítsetek.

26/L


2011. márc. 16. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudsz bosszút állni és nincs is értelme.
2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem fogok segíteni....


Amúgy erre tök egyszerű ám a válasz Aranyom...:)


Ezt tette veled. Csúnya dolog volt. Na de te mivel leszel különb ha ugyanezt teszed??


Gáz ám hogy 15 évesen én magyarázom:)!!!


Az becsületes, hogy eddig nem voltak ilyen gondolataid. Most se legyenek!


Üdv.

2011. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

26 éves vagy. kinőhetted volna már ezt. Annyi energiád, időd van, hogy még rá is jut?

Inkább foglakozz a saját életeddel, tervezz, tanulj, szórakozz. Kevés nagyobb baromság van,mint hülyeséget csinálni, csakhogy bosszút állj.

2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A harag a legrosszabb tanácsadó. Ne alázd meg magad, a bosszú persze édes tud lenni és a két év is két év, de semmivel sem fogod magad jobban érezni, ha lealacsonyodsz odáig. Nő vagy. Értem én, hogy nehéz kibírni, de legyen tartásod. A legnagyobb büntetés, amit kimérhetsz rá az, ha folytatod az életed és úgy teszel, mintha nem lennének érzéseid felé. Semmilyen érzés. Sem szerelem, sem harag. Kívánom, hogy minél hamarabb túl tudd tenni magad rajta.
2011. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb gondolkodsz mielőtt zexelsz egy exel, tényleg kb. mintha egy 16 éves írta volna, tisztelet a kivételnek.
2011. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ebben én sem leszek a segítségedre.

Csak annyit mondhatok legyen annyi tartásod 26 éves nő létedre, hogy nem alacsonyodsz le az ő kegyetlen szintjére.

2011. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ti voltatok már szerelmesek?És baztak már át ÍGY?(valahol az volt, én hagytam mert szeretem nem azért mert befüveztem bepiáltam meg ilyen hanem SZERETEM!)

mert az tudja igazán hogy hiába csinálom a saját életem bennem fog maradni nem tudok így semmire koncentrálni.

És ha nem lett volna más elintéztem volna annyival a dolgot hogy majd elmúlik de majdnem következménye lett....

és le se zarja...

2011. márc. 16. 20:07
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Drága!


Ezért ne foglalkozz vele....

2011. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tegnap 20:01-es vagyok.

Szerencsére ágyban nem kötöttünk ki, de: jártunk, szakított velem egy másikért. Aztán ugye szünet, de én végig szerettem. Majd mikor kb. annak a kapcsolatának vége lett visszajött hozzám. Én naivan visszafogadtam, mert szerettem. Jártunk, majd szakított, hogy ő nem szeret. Mikor rákérdeztem, hogy akkor mégis miért "könyörögte" vissza magát, azt mondta: "Gondoltam, hátha lesz belőle valami. Hátha alakul." Hát elárulom neked, ez a két rövid mondata nekem sokkal jobban fájt, mint az első szakításkor megtudni, hogy lecserélt. Még most is fáj, ha bele gondolok. Nagyon nehéz volt elfelejteni. De ma már szerencsére itt van mellettem a férjem, és nagyon szeretjük egymást. Ja, és nem álltam bosszút, mert 18 évesen tudtam: nincs értelme.

2011. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Nagyon mérges vagyok mert ilyen felelőtlen emberrel hozott össze a sors de igazából én is az voltam bár azért mert szeretem.Nem is az ,hogy fáj hanem egyszerűen nem tudom magam túltenni azon hogy ha többen lettünk volna akkor sem tudott volna felelősségteljesen a dolgokhoz állni.mi van ha ezt mással,neadj isten velem tenné meg megint.Túl szerelmes vagyok de túl mérges is,hogy el tudjam dönteni hideg fejjel hogy mit tehetnék.már kezdek megnyugodni de még bennem van ez a vágy......:@
2011. márc. 17. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!