Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz-e esélyem kisbabával az...

Lesz-e esélyem kisbabával az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem esne bárki is, hogy minek kellett gyerek egy rossz kapcsolatba, szeretném leszögezni, hogy nem volt rossz. Sokáig küzdöttünk a kisbabánkért, és nagyon vártuk mindketten. Voltak bizonyos problémák, de én tiszta szívből hittem, hogy szerelemmel, türelemmel és elfogadással minden problémát meg lehet oldani. Sajnos nem így lett. Szeretem a férjemet, de a problémák miatt képtelen vgyok vele együtt élni (ne kérdezzétek, hogy mi, nem szeretném elmondani, de sajnos én nem tudom megoldani, csak ő, és ő nem akarja). De rettegek, hogy egyedül maradok évekig, mert kisbabás anyukával senki sem akar ismerkedni. Végtelenül el vgyok keseredve. Kérlek benneteket, öntsetek belém egy kis lelket.
2009. szept. 24. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez abszolut nem igy van!

Baratnom is konnyebben talalt komoly pasit!

Mert aki bevállal egy not egy kisbabaval, az csak komoly szandeku.

Lehetseges, hogy elvalt vagy szinten rossz kapcsolatbol jött ki!

En nem aggodnek a helyedben! Probaj pozitiv lenni, es csak elore nezni, ha igy döntöttél!

Higyj abban, hogy rendezödnek a dolgok körülötted, es figyeld meg rendeződni is fog, csak légy nyitott es pozitiv!!!

2009. szept. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Ne ijedj meg!10 hónapos volt a fiam mikor az apjával külön mentünk,rá 2 hónapra összejöttem a mostani párommal azóta is együtt vagyunk(10 éve),imádja a fiamat és a két közöst is. De még egyedül is jobb mint egy rossz kapcsolatban!!!!
2009. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátnömnek ikrei vannak 18 honaposak apa lelépett mikor megtutta,hogy a barátnőm babát vár.6 honapja van egy csodás pasi melette.Imádja a gyerekeit is.Tehát ezen ne aggodj.Én soha nem tudnék boldogtalan kapcsolatban élni még ha van gyermekem akkor sem.Ha én nem vagyok boldog akkor a gyermekem sem lesz.ők megérzik ha gond van.Ráadásul tul rövid az élet,hogy elpazaroljuk az éveinket.
2009. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a férjed,akkor először túl kell jutnod az elváláson.( Lehet,hogy akkor megfog változni ő is)Most csak az a fontos,hogy érzelmileg túljuss a gondjaidon,és csak a babával törődj.Nem kell új kapcsolaton gondolkoznod,mert most nem tudnál reálisan dönteni.Az új kapcsolatnak nem csak téged,hanem a babát is elkell fogadnia.Ez pedig egy felületes ismeretség,egyik pasas után a másik módon ,nem megy.

Egyelőre maradj egyedül,egy-két év múlva találhatsz olyan férfit,akivel együtt tudsz élni.Olyant aki ismerkedni akar ( és lefeküdni) mindig találsz,de valódi társat már nehezebb.Ha még fiatal vagy,akkor biztosan lesz,aki szeretni fog benneteket.Nem kell emiatt elkeseredned.Ismerek olyant is aki 3 gyerekkel talált magának párt,és jó férj és jó apa a párja.Fel a fejjel!A szerelem nem akkor jön,amikor görcsösen akarjuk,hanem akkor ha nem is gondolunk rá.

2009. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem igaz, hogy kisbabás anyukával senki nem akar ismerkedni...

Ezt most csak azért gondolod, mert el vagy keseredve és mindent negatívan látsz!


A barátnőm úgy hagyta ott az exbarátját, hogy volt egy 4 éves kislánya és terhes volt a következő babával... Ő is akkor azt gondolta, hogy ezután leélheti az életét egyedül, a gyerekeivel, mondjuk kedve sem nagyon volt következő kapcsolathoz...


A második kisbabája megszületése után annyi pasi zsongta körül, hogy azt sem tudta, hogyan hessegesse el őket!

Másfél éves volt a kisebbik gyereke, amikor megismerte a mostani szerelmét és most már tőle várja a harmadik babáját!!!... :D


Nyugodj meg, hamarosan te is párra találsz, akár válogathatsz is a pasik között!... :D

2009. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm. A kislányomat sajnálom a legjobban.
2009. szept. 24. 23:12
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell sajnálnod! Sokkal jobb Neki így, mint egy folyamatos megromló házasságban felnőni. Jól cselekedtél, a kislány miatt ne szomorkodj, nem ez a rosszabb verzió, hanem ha elszenvedi a kettőtök tönkremenő kapcsolatát. Így van egy anyukája aki neveli és imádja, és egy apukája aki remélhetőleg szintén, és ha csak nincs valami baromi nyomós érv, akkor nagyon jó kapcsolata lehet majd vele ezután is.


Amiatt emg ne aggódj, hogy kisbabás anyukaként nem kellesz majd senkinek... Nem Te vagy az első aki iylen helyzetbe került, és látod, sok az ellenpélda.:) Kerülj rendbe magaddal, és minden menni fog szépen a maga útján.

2009. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

sajnálom, hogy nem működött a házasságotok... :(


de! az igazat szeretnéd hallani vagy a szépet?


sajnos, valóban nincs rá nagy esély, hogy találj magad mellé egy normális, szerető társat, mint baba nélkül.

később már nem leszel hátrányban, ha a gyerkőc 8-10 éves lesz.


szerintem.

2009. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

23:50-essel teljsen egyetértek.

Viszont sok sikert szerencsét hozzá!!!

Barátnőm kisfia 9 hónapos,egyedülálló anya,sajnos hiába jár ismerkedni, max egy éjszaka amire kellene a pasiknak,mert hát mindig hozzá teszik,de hát van gyereke és még kicsi is..... Nem kössz ebből nem kérek stb.

2009. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindent meg lehet oldani. Jobb a gyereknek apával. Mi az alkohol? Gép? Nő?


Lesz esélyed. A gyerek nem szégyen, hanem érték. Vannak jóérzésű férfiak, akik tisztelni, becsülni fognak, hogy egyedül is neveled, s leküzdhetetlen vágyat érezni, hogy erős férfikarjukat nyújtsák segíteni. Hallottál olyat, hogy valaki ezért maradt volna egyedül?! Az nem is akart vagy annyira olyan.

Mama?

2009. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!