Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtehetem a szüleim bele...

Megtehetem a szüleim bele egyezése nélkül is? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
A testvérem elkezdett velem kekeckedni, mindennek lehordott, mire én mondtam neki hogy hülye gyerekekkel nem foglalkozok, ő erre váratlanul berontott, szájba rúgott, a szám felső része 3x nagyobb,a homlokomon van egy pukli,a kezem mindenem csupa vér volt, apám látta mit tett a tesóm de nem szólt semmit, inkább nekem ordított hogy minek csaptam be az ajtót, fogta magát és vissza ment dolgozni mert a tesóm állítólag beteg és orvosnál volt vele. Én ezt meguntam, és a kereszt szüleimhez akarok még ma költözni legalább egy kis időre, mivel 18 éves elmúltam megtehetem igaz?
2013. ápr. 22. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
18 elmúltál, oda mész ahová akarsz.
2013. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
megteheted.
2013. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze, megteheted.Pláne annak fényében hogy a szüleid nem foglalkoznak azzal hogy a tesvéred bántalmaz.
2013. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

A rokonaid biztosan nagyra értékelnék.

Verd ki a fogait, törd el a bordáját, köpd le, nyomd ki a szemeit, testvéreknél így megy ez.:)

2013. ápr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csakhogy én nem nevetek.. apám látta hogy mit tett, nem csinált semmit, a szám olyan mint egy virsli, a fejem iszonyatosan fáj, a homlokom is, a tesóm vagy 60 kg én 43
2013. ápr. 22. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vetess látleletet mindenképp, és a helyedben én is költöznék.
2013. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vetess látleletet és jelentsd fel a mocskot! És igen, megteheted, nagykorú vagy már.
2013. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Látleletet én is vetetnék fel az orvossal, még akkor is, ha nem akarod felhasználni ellene. Később bármikor jól jöhet még!

18 elmúltál, nagykorúnak számítasz, senki nem tarthat vissza, de visszafogadni sem köteles!

2013. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A szám már valamennyire olyan mint volt, de belül és kicsit kívül is lila-vörös szinte valahol majdnem fekete, a fejemen hátul van egy "horpadás" , szívem szerint mennék a barátomékhoz, de nem akarok a nyakukon lenni
2013. ápr. 22. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
menj a barátodékhoz, szeret, meg fog érteni utána meg keresel munkát és beszálsz náluk a költségekbe.
2013. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!