Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért van ennyire felhábo...

Anya miért van ennyire felháborodva ezen?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok,és hát...anyukám ránknyitott,amikor a barátnőmmel voltam.Nagy ki van akadva.3 napja történt,és azóta is csak ordítozik,hogy hogy lehetek ennyire felelőtlen stb.Pedig voltam már órákon,ő is vett nekem erről könyveket...de miért van akkor most ennyire kiakadva?

2013. ápr. 25. 14:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerintem azért íratott be, meg vett könyveket, mert képtelen erről szemtől szembe beszélni, vagy legalábbis problémát okoz neki. Mondd meg neki, hogy ezzel nincs semmi gond, védekeztetek és 18 évesen azért engedtessék meg, hogy a szobában nyugodtan együtt lehess a barátnőddel és lehetőleg ne rongyoljon be csak úgy
2013. máj. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Neki ezt megmondani?Fizikai képtelenség..."Minek zárkózol be a házban?"-hiába látja,hogy ilyenek előfordulnak,nem zárhatom be.De még kopogni se hajlandó,mert a "a saját házamban nem fogok kopogni senkinek sem" szöveggel leráz...
2013. máj. 5. 18:31
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Értem a problémát, de szerintem a helyzet megkívánja, hogy kicsit fejjel menj a falnak. Már úgy értem, hogy kicsit tágítsd a tűréshatárát. Nem könnyű, de ha nem akarsz elköltözni, muszáj lesz
2013. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
évek óta a tűréshatárának tágításával próbálkozok,de semmi.A költözést meg már régebb óta tervezem...
2013. máj. 6. 09:03
 25/28 anonim ***** válasza:
A tűréshatárokat sajnos csak ilyen sokkszerűen lehet tágítani sokaknál. Az elköltözésnek meglehet a maga haszna, bár a hátránya is. Én 20 évesen költöztem, ma is nyögöm ennek a hátrányait, bár tény, hogy azért előnyei is bőven vannak-voltak.
2013. máj. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Bocsi de az ilyen alkalmatlan szulonek. 16 eves gyereket hova kell felvilagositgatni? Mert nem nezi semmibe a maganszferadat? Elvettek tole a kisfiat? Tipikus szemelyisegzavaros bolond no lehet.
ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Vagy azt akarja h ot kureld ki tudja
ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
11 év után biztos nagyon fontos volt ezt megtudniuk.
ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!