Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van Szegeden nyári napközi...

Hol van Szegeden nyári napközi kisiskolásoknak nem tábor hanem nappali napközi?

Figyelt kérdés
Nagyon szükségem lenne egy nyáron is működő nappali napközire egész nyárra,itt Szegeden ami nem magán családi napközi és nem is tábor köszi a válaszokat sos
2013. ápr. 26. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyári napközis táborokat fogsz csak találni, de egész nyárra igen húzós lesz. Iskolákban, kultúrházakban érdeklődj, hogy lesz e náluk. Mi Győr mellett élünk, egy egy hetes napközis tábor egyszeri étkezéssel (ebéd) 12500,- ft. Jó programokat szerveznek, foglalkoznak a gyerekekkel, egy két hetet ki lehet fizetni de egész nyarat?
2013. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az amire te gondolsz mi úgy hívjuk, hohy napközis tábor.-->nem alszik ott hanem hazajár.

Én Szolnoktól élek nem messze. Itt se olcsó. Némely rendes tábor is olcsóbb...


Jobban jársz ha valakihez lepasszolod a gyereket ha lehetséges.

2013. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdeklődj a suliban.

A kistesóm is szegeden sulis, neki a nyárból 3 hétre minimális összeget kell fizetni. Ez valami városi szervezés. A suliban biztos tudnak többet mondani, kirándulni is viszik őket.

2013. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,de én úgy értelmeztem a tábort,h hétfőtől péntekig ott alszik a gyerek .Ezt viszont nem szerettük volna köszi mindenkinek
2013. ápr. 27. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!