Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most anyám mért mondja?

Ezt most anyám mért mondja?

Figyelt kérdés
Éppen lakásátrendezésben vagyunk, és úgy néz ki a helyzet, hogy a nappaliból kellene leválasztani egy hálórészt anyámnak meg apámnak. Ahova betettünk volna egy franciaágyat. Erre anyám azt mondta, hogy neki nem kell franciaágy, mert nem akar egy nagy franciaágyat kerülgetni, hanem szerinte úgy lenne jó, ha lenne két heverő a fal mellett a nappaliban "mondjuk L alakban", és azon aludnának. Nappal meg lehetne rajta ülni, mint egy díványon. Őszintén szólva kételkedem benne, hogy a francia ágy mérete juttatta őt erre az elképzelésre. Esetleg arra gondoltam, hogy undorodik apámtól, mert apám nagyon igénytelen, nem szokott fürdeni, szaros alsógatyában meg zokniban van egész nap, dagadt, ezért állandóan izzad, hihetetlenül agresszív meg arrogáns, és 70 fölött van, míg anyám 50 és 60 között. Szerintetek lehet hogy ezért mond le inkább a privát teréről? Mert ez így nagyon nem lesz jó, mivel anyám rosszul alszik, és korán fekszik illetve délután is alszik, és így majd nem lehet a nappaliban tévézni. Vajon mi lenne erre a lakberendezési megoldás?

2012. júl. 20. 18:42
 1/3 anonim válasza:
Nem francia ágy,hanem két egyszemélyes.
2012. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed.
2012. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első, én is gondoltam erre, de nem a legjobb ötlet. Apámnak bizonyos dolgokban segítségre van szüksége, mert nem jól működik a bal keze ezért nem lehet őket két térbe tenni. Viszont anyám szerintem azért sem akar vele ketten egy privát térben lenni, mert apám arrogáns, állandóan üvöltözik mindenkivel és mindenkit igyekszik manipulálni, meg érzelmileg zsarolni. Ezért valami olyasmi kellene, hogy mindkettőnek legyen privát tere, de legyen közötte valami kapcsolat. Anyám soha nem ismerné be nyíltan, hogy utálja apámat, és nem akar vele együtt lenni
2012. júl. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!