Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki összeköltözik...

Ha valaki összeköltözik valakivel és bejelentkezik hozzá állandó lakcímre, viszont összevesznek akkor az akié eredetileg a lakás milyen módon "teheti" ki onnan a másik személyt aki odaköltözött hozzá? Remélem valamennyire érthető :/

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó hülyeséget beszélsz, igenis kiteheti. Szomszédom most csinálta meg és minden indok nélkül megették neki az önkormányzaton.

Senki sem kötelezhető másik féllel való együtt lakására.

2013. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sőt a szomszédnak még papírt is lebegtet, hogy tanukkal bizonyítja, hogy ő ott lakik. Hát semmit nem ért el vele, úgy kivágták mint a macskát a lakásból
2013. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Remélem az én esetemben is ilyen simán fog menni :)
2013. ápr. 28. 22:07
 14/14 anonim ***** válasza:
39%

azért akiről megvan a gyanúm, h visszaél ezzel, azt nem jelentem be állandóra.


ebben az esetben nem rendeznék nagy műsort, kijelenteném a lakásból, amikor hazaértem akkor összepakolnám a cuccát, lecserélném a zárat, és nyájasan telefonálnék neki egyet, h akkor legyen kedves szállítsa el a holmijait. ha innentől hőbörög, akkor kihívnám a sünöket, h egy megvadult ember garázdálkodik, legyenek szívesek megtenni a szükséges lépéseket.

tulajdoni lapon nem szerepel, bejelentett lakóként nem szerepel, ki is ő tulajdonképpen? :P

2013. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!