Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szüleitek megtehetnék és...

Ha a szüleitek megtehetnék és vennének nektek egy lakást, elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 01:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Megtehették, elfogadtam.
2013. ápr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Simán...
2013. ápr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
És ha nem felelne meg teljesen az igényeiteknek?
2013. ápr. 9. 01:58
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémbe beleszálltak, persze, hogy elfogadtam.

Mit értesz azon, hogy nem felel meg az igényeidnek?

Akkor elcseréled, de egyszerűbb még a vétel előtt egyeztetni, nyilván csak megkérdeznek téged is mielőtt megveszik.

2013. ápr. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ajándék lónak ne nézd a fogát. Ha kapnék csak úgy egy lakást akkor nincs olyan hogy nem az igényemnek megfelelő. Akkor majd úgy újítom fel, olyan bútorokat veszek, olyan dekorációt amiben jól érzem magam..Még mindig jobb mint albérletben.
2013. ápr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor teszed fel ez ügyben a kérdést???

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. ápr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
02.05-ös tévedsz, a másik kérdést nem én tettem fel. Éppen azt a kérdést olvasva ötlött fel bennem a kérdés, hogy vajon mennyire szokásos/szokatlan egy ajándék lakásról panaszkodni. Én nagyon kiakadtam azon a kérdésen, mert a fiú/lány kapott egy lakást a szüleitől és csak panaszkodni tud róla, mert nem felel meg az igényeinek, és én ezt önzőnek és gyerekesnek találom.
2013. ápr. 9. 02:08
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
Az a feleség jut eszembe, aki helyett az anyósa döntött a nászútról. De milyen szemtelenség volt tőle azt mondani, hogy x forintos út nem tetszik.
2013. ápr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elfogadnám. Akármilyen kis "putri". Spórolnék, és szép lassan felujítgatnám.
2013. ápr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen elfogadtam, de ahhoz ragaszkodtam, hogy a felújítás és a bútorozás az én pénzemből menjen. Így nem lett azonnal lakható, de megnyugtató hogy nem anyáék álltak mindent. 21/l
2013. ápr. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!