Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám uj pasija. Nem bírom el...

Varga Esztíí kérdése:

Anyám uj pasija. Nem bírom el viselni. SEGÍTSÉG! Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Édesapám meghalt tavaly novemberben.Akkor fel sem fogtam.Mikor már anyámnak januárban pasija lett "társa" egyből össze költöztek minden. Nem bírom utálom nem is szimpatikus állandóan anyámon log..Eleinte nem mutattam ki hogy bajom van.Most meg kimutatom egyből gond. Pff :// Segítsetek nem akarok vele élni ... :(( ajjj :(( Valaki adjon jo tippet.

#anya #múfater
2013. máj. 2. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Részvétem. Anyukád hibázott, ha kivárja legalább a gyászévet, lett volna időd meggyászolni apukádat és el tudnád fogadni az új társát. Így nem csodálom, hogy ellenérzéseid vannak vele szemben. :(
2013. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz tenni semmit :(
2013. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor én vagyok a bunko meg a flegma ... Elveszi anyámat tőlem .. :( Vele szépen beszél .. Anyám pasijárol semmit nem tudni .. Pff ..
2013. máj. 2. 20:42
 4/5 anonim válasza:
Hasonló probléma... Nekem elvált szülőkkel na mind1..... Mindig vonulj be a szobádba amikor össze bújni vagy ilyesmikent látod őket, akkor anyud talán észre veszi h nem tetszik ez neked J
2013. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Anyud max 36 éves. Szerinted el kéne ásnia magát? Mellesleg nekem is 15 éves koromban halt meg faterom. Anyám elköltözött egy barátjához, és egyedül hagyott a lakásban. Lakbér, (akkor még volt ilyen) villanyszámla, enni, inni ruházkodni, és közben az épp hogy elkezdett középiskolát befejezni. (Mert ha valmit elkezdek, ugye, azt be is fejezem.) Éjjel vagont raktam, nappal suliba mentem. Inkább örülj, hogy jól megvannak!
2013. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!