Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, akkor hogyha az...

Szbcsi449 kérdése:

Mi a teendő, akkor hogyha az embernek a rosszakarói elszakították az élete szerelmétől? Egyáltalán van rá esély, hogy elfelejtse az ember ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bővebben? Milyen rosszakarók?

Nem élünk már olyan világot, ahol a hétfejű sárkánnyal kell megküzdeni a lányért.

2013. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs az a rosszakaró, aki az akaratom ellenére el tud szakítani az életem szerelmétől. Szóval hogy is működött ez a gyakorlatban?
2013. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogod, az emlék megmarad. Az idő minden sebet begyógyít. Te esetleg majd nosztalgiázhatsz.De ha csak ezen fogsz rágódni, szép depressziót fogsz magadnak kinövelni.
2013. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem, ha valóban életed szerelme lett volna, semmilyen rosszakarók nem állhattak volna közétek.

Akárki is kavart, akadékoskodott, ha valaki szeret, akkor nem tudja befolyásolni más véleménye. Ennyi.

2013. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ami igazán jó, azt nem lehet tönkretenni.
2013. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
bézbózütővel szét kell őket verni!
2013. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
életem szerelme! hogy oda ne rohanjak :) ilyet max egy tini írhat... majd felnősz, és reálisabban látod a dolgokat, nyugi.
2013. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!