Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van a tesómnak?

Mi baja van a tesómnak?

Figyelt kérdés

ma voltam a fodrásznál és szépen megcsinàlta a hajamat ( kivasalta, hátul egy picit tupírozott rajta, megritkította, oldalfrufrut vágott)

amint a tesóm (18/L)meglàtta, rögtön elkezdett hisztizni, hogy ő is akar menni fodrászhoz ( kb 3 hete volt és általában csak 2-3 havonta szoktunk menni) ...

délután leültem egy kicsit az étkezőbe ,, közben a tesóm hátulról teljesen összeborzolta a hajam..... -.-

mivel màr máskor is csinált ilyet jàtékbó, gondoltam h 'visszaadom neki azt, amit ő tett velem'

amikor odaléptem hozzá (a füle mögött) alig értem hozzá és már rögtön elkezdett sikoltozni, h jajjj de fáj a szeme... (egyáltalán nem értettem h miért) -.-"

odarohant anyához és azt mondta neki, h én szándékosan belenyúltam a szemébe.........anya pedig leordított , h miért kell folyton bàntanom a tesómat ( pedig folyton ő gúnyol azzal. h "jaj de kövér vagy/ olyan csúnya a szemed/ annyira ronda vagy"

apa ebben a vitában mellém állt ( látta h mi történt) de anyám még így is megvolt győződve arról. h én vagyok a hazug, a rossz testvér, stb...

a tesóm nemrég ért haza és ugyanoly frizurát csináltatott, mint amilyen nekem van.....

mit tehetnék??? egyáltalán miért csinálja ezt velem. ?

szándékosan próbàl anya előtt mindig bemocskolni valótlan állításokkal???

kérlek , hogy segítsetek...már nem sokáig bírom :(

14/l


2013. máj. 3. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Ne állj szoba egyikükkel se, en is ezt csináltam.
2013. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem kérdezted még mi a baja?Barátja van?Lehet kéne neki egy...Akkor talán felnőne.
2013. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Kisebbségi érzés. Az ő korában elég szánalmas.
2013. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
irigy.
2013. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom h mire jó ez. Én bevallom, hogy valamilyen szintig testvérek között jó az utánzás. pl: egy tipegő könnyebben tanulja meg a beszédet vagy a szobatisztaságot, ha látja h a nagytesó is már megtanulta ezeket a dolgokat. De az amit a nővéred csinál az nagyon gyerekes, főleg 18 éves létére. A frizurád pedig valószínüleg nagyon jól sikerült, ezért csináltatott ő is, irigy volt rád. Próbáld megbedzélni vele a dolgot, hisz csak megérti mert már 18 éves.


Amúgy tudom miyen idegesítő, én lánytedóm is néha ezt csinálja. Kitartás!!

2013. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert nokedli.


A nokedli az, aki még nagyon fejletlen értelmi szinten áll (nagyon gyerek még).

Általában a 12 év alatti gyerekek szoktak olyanok lenni, de van olyan felnőtt is, de van aki érettebb a korához képest, ezért a külön szó hozzá.


Ezeknél van a "kopi" meg a másiktól lopjunk minden ötletet, mindenki ellen rosszat tenni aki picit jobb náluk, ahol csak lehet bemocskolni, stb....

Remélhetőleg kinövi, addig meg sok türelem kell, meg apukád helyes hozzáállása.


Mit tehetsz? Interneten rengeteg ilyen ember van, még nem igazán van megoldás, próbálj meg minél kevesebbet kapcsolatba kerülni vele.

2013. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!