Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen véletlenul bukkantam...

Teljesen véletlenul bukkantam az alabbi oldalra, mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

A link:

[link]



be kell valljam, az elso két-harom bejegyzés utan elkezdtem sirni, hogy ennyire, de ennyire nyomorusagos helyzetek vannak!! Mit gondoltok, az itt kiirt bejegyzések valosak, mind?

Szornyu, komolyan mondom , borzaszto, rossz ilyeneket olvasni!


2009. okt. 1. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A masik meg, mindenki penzt var segitsegul, miert nem mondjuk elelmiszert es akkor arra nem kell annyit koltenie es akkor tobb marad szamlakra es talan segitene is valaki... Nekem ezert is santit a dolog.
2009. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem tetszik hogy ezek az emberek mind -mind állítólag vallásosak.Az igazi vallásos emberek nem hinném hogy csak pénzt kérnek.ŐK SEGÍTSÉGET szoktak kérni.
2009. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha egy páran leírnák hogy lóvé helyett munka kéne nekik+hol lehet jobban segítenének az emberek.
2009. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erovel barki irhat erre az oldalra. En igy biztos nem segitenek. Vagy ha egyiken majd megszakadna a szivem, megkeresnem es elmennek hozza, hogy lassam tenyleg ilyen korulmenyek kozott el-e?

Biztos van valos, a "nyomorek" nenin (ugy nevezte magat) megesett a szivem es segitenek is, ha tudnam, hogy igaz. :(

2009. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

van egy ismerősöm. a nő rokkantnyugdíjas, a lánya fősulira jár. lakáshitelt fizetnek, ami jóformán elviszi az egész nyugdíjat.

soha az életben nem kuncsorgott segélyért, nagyon kevés pénzből élnek, de tisztességesen.

senkitől nem kérnek sehol, de mi adunk nekik, amit tudunk, néha ruhát, néha kaját, tisztítószert. egyáltalán nem teher, mert nekünk van miből.

ha az ember nagyon akar, akkor megél valahogy...

2009. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En egyedul neveltem a lanyom, jo par evig, semmi segely nelkul, igaz, hogy ejjel nappal dolgoztam. Soha nem kertem volna senkitol sem segitseget, sot! Ha van szegenyebb ismerosom akkor segitem ruhaval, elelmiszerrel.
2009. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!