Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkedik igy velem?...

Miert viselkedik igy velem? Lesz ez meg maskepp valaha?

Figyelt kérdés

A parommal 3 es fel eve vagyunk egyutt! Nagyon ketsegbe vagyok esve a viselkedese miatt! Most varjuk az elso kisbabankat! Kb ket honapja alakult ki nala ez a dolog! Szinte rendszeres, hogy a hetvegeken nagyon csunyan osszeveszik velem, nyomdafesteket nem turo dolgokat mond ram! Mindenert engem hibaztat, pl a multkor megbuntettek a parkolasert, akkor azt mondta, hogy ha o nem figyel oda semmire, akkor ... VAGY: most tappenzen vagyok a terhesseg miatt, ami nem fizet vmi jol, erre meg azt vagta a fejemhez, hogy semmi hasznom nincs ebbe a kapcsolatba, csak pluszkoltseg vagyok! Konyorgom 7 honapos terhes vagyok!

Mindig is lobbanekony termeszete volt, de ez mar ugy erzem tulzas! Okot nem tud mondani, hogy miert ilyen velem! Persze utolag mindent megban! Azt mondja szeret, de most nincs rendben nala vmi, es o se tudja mi a baj!

Teljesen kikeszultem, tanacstalan vagyok, elhagyni csak a legvegsobb esetben akarom, mivel szeretem meg! Mit tegyek??? A legrosszabb, hogy kulfoldon elunk, es azt sem tudnam, hova mehetnek!


2008. jún. 17. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az anyagiak nyomasztják?
2008. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a felelősség miatt szorong, amit egy baba jelent. Nem lehet alkalmat keríteni egy higgadt beszélgetésre?

A kitöréseket ne tűrd, a babádnak se tesz jót. Beszéljétek át a kapcsolatotokat!

2008. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyszeruen nem tudunk dulore jutni! Ha felhozom a temat, akkor ki van akadva, hogy meg mindig itt tartok, o mar reg elfelejtette! En valahogy nem, nem is ertem miert?!
2008. jún. 17. 15:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Na meg azt mondja, hogy nem tudja miert ilyen, de keresi a valaszt! Szerintem, ha az embernek gondja van akkor altalaban tud rola nem?
2008. jún. 17. 15:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor újból előjön a vitával és a nyomdahibákkal-akkor te is kérdezz vissza, hogy még mindig itt tart?-te már rég túl vagy rajta, és hívd fel a figyelmét, hogy ugyanezt mondta amikor arra kérted hogy higgadtan beszéljétek meg a dolgot.

Ennél többet nem tehetsz, mert akkor rájött a félés..mi lesz? Mennyibe fog kerülni..és a többi...Megfelel-e majd meg ilyen dolgok.mindenkinél van ez, csak nem ilyen formában mutatkozik. Remélem mire jön a baba elmúlik.

2008. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
\kerdes en kibirom-e vele addig igy? Nem egy konkret dologrol szol a vita, hanem ami epp "kapora" jon neki, egy egybol belem kot, akarmilyen hulyeseg is!
2008. jún. 17. 16:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy nagyon zavarnak a kirohanásai, és úgy érzed, nem ezt érdemled tőle, pláne, hogy a legtöbb dologról nem te tehetsz. Teljesen természetes dolog pl. hogy terhesen és később GYES-en lévő anyukaként nem tudsz annyi pénzt hazavinni, de hogy ettől te "teher" lennél, akinek "semmi haszna nincs a kapcsolatban"? Mégis mit ért "haszon" alatt? A párkapcsolatnak nem arról kellene szólnia, hogy két ember feltétel nélkül szereti egymást? Majd a gyereknek is folyamatosan azt fogja a fülébe duruzsolni, hogy milyen sokba kerül, és jobb lett volna, ha meg sem születik?

Én akár meg is fenyegetném, ha nem moderálja a viselkedését, elhagyom! Egyébként pedig ha megbánta volna a jeleneteket, nem bántana meg újra és újra... Ha nyomdafestéket nem tűrő dolgokat mond rád, kérdezd meg tőle, hogy akkor miért van még veled? Ez hatásos szokott lenni... :P

2008. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondtam mar neki, hogy ha nem vesz vissza, akkor elkoszonunk egymastol, azt mondta nem erdekli! Pedig nagyon is erdekelne, annyira mar ismerem! Nem tudom mit tegyek, ha elhagynam, akkor is hova mennek, egy kisbabaval? Anyukamnal nemigen van hely!
2008. jún. 17. 16:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelépnél még a szülés előtt, és azt mondanád, hogy nem is láthatja a gyereket, talán magába száll egy kicsit... Bátornak kell lenni! Ha nem állsz ki most az érdekeidért, mindig a sárba fog taposni, és nem fog tisztelni!
2008. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, most költözz el, s mondd, hogy ezt nem bírod tovább, otthagyod. S nézd meg, mit lép rá. Ha semmit, és tudomásul veszi, s nem keres meg ő téged, akkor bármilyen nehéz is lesz megoldanod, de minél előbb, annál jobb.... Először is, csinálj úgy, mintha tényleg otthagynád - lehet, nem is csak úgy csinálsz:(
2008. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!