Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik másképp a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik másképp a srác?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm akivel csak néha beszélünk, szóval nem ismerjük nagyon egymást. De mikor beszélünk, akkor ilyen kedves, aranyos, néha olyan mint egy szégyenlős kisfiú. De a haverjaival meg más ismerőseivel egyáltalán nem ilyen. Szóval ott nagyszájú. ilyen tipikus "menő" pasi. Tény, hogy tetszik nekem, és ezt lehet, hogy ő is tudja, bár eddig elég kevésszer szemeztünk, de mikor szemeztünk, utána mindig olyan volt mint egy szégyenlős kisfiú, és mindig mosolygott magában.

Miért teljesen más velem mint mindenki mással?


2011. márc. 29. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, egészen biztos, hogy bejösz neki.. :))

Butus vagy ha ez még nem jött le.

Próbálj vele többet beszélgetni, aztán még az is lehet, hogy ki fog alakúlni kettötök között valami. :))

2011. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát ha a haverjai körében nagy fiú, de hozzád alig mer szólni annyira ,mert szégyenlős, akkor az szerinted mit jelenthet? :)
2011. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom...Örülnék, ha tetszenék neki, de még semmit nem lépett...
2011. márc. 30. 15:24
 4/10 anonim válasza:
Hát egyáltalán nem vagyok egy randiguru de nem lehet, hogy egyszerűen csak kicsit félős és nem mer kezdeméynezni ?
2011. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ennyire tényleg nem ismerem, hogy ezt tudjam..
2011. márc. 30. 18:27
 6/10 anonim válasza:
Ez egyszerű. Majdnem minden fiú, menőbbnek akar tűnni,ha ott vannak vele a haverjai. Sajnos ez ilyen. De ha kedves veled meg minden az is meglehet, hogy bejössz neki:)
2011. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te és hány éves a srác?
2011. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én 17, ő 20
2011. márc. 31. 21:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, csak nem mer kezdeményezni.

Beszélgess vele, szólítsd meg, vagy menjetek egy úton hazafele, még ha az kerülőút akkor is, az áldozatot megéri!


25/N

2011. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Az együtt menni hazafele sajnos lehetetlen, mivel ő kocsival jár, és nem is járunk egy suliba, meg nem is ugyanarra lakunk...
2011. márc. 31. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!